SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145318

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To co oni k.urwa w tej Polszy sprzedają? Ja kupuje w markecie najtańsze za 89c bodajże i jest 100% kokos bez dodatków
Strach wracać.
A w ogóle to cześć jak czapka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
heja, walnełam dzisiaj gatke w temacie badania cholesterolu, moze biore zbyt lekko wszystko, ale nie rozumiem dlaczego zdrowe osoby sie ciągle chodzą badać, badania krwi to nie prześwietlenie płuc, w którym widać wszystko jak na dłoni, jak to mój teśc zawsze mawiał jego matka przed śmiercią miała idealne badania krwi
https://www.sfd.pl/magiczna_data_na_start__aineko_redukuje_się_na_poważnie-t816588-s65.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
obli: ja już mówiłam o tym samym kilka razy, po co latać robić sobie badania jakieś ciągle "na własny użytek", patrzeć na normy w nawiasie i nakręcać sobie paranoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
yyy chyba nigdy nie miałam robionego badania na poziom cholesterolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
chyba jedynym badaniem które robie regularnie nawet jak jest wszystko ok jest cytologia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja se tylko robiłam biochemię moczu często bo miałam paseczki do testów przesiewowych, które dostałam za darmo bo były przeterminowane jedni lubią bawić się kolejką, inni piłką, jeszcze inni lubią piec ciasto a ja se lubię robić przesiewowe badania moczu


Paczcie jaka dama - jak mamusia

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-08-30 09:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale wy młode jesteście .. ja tez nie robiłam i mało tego w tej zacofanej Szwajcarii nikt kobietom w ciąży nie robi obciążenia glukoza.. i w ogóle jakies te badania sa znikome i podstawowe, sikasz tylko co wizyte do pojemniczka i tyle...jakie to straszne pewnie narazieli mnie na wielkie problemy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium