SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
odpuściłaś czy dalej się katowałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no raczej k***a, że skończyłam trening Potem w ss wąskie/suwnica tak się zawzięłam że po 3. klękłam i nie mogłam wstać tak mi się nogi trzęsły - nie wiem jakiś nadludzki dzień dzisiaj mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
głupek

ale w sumie też bym dokończyła...
raz poszłam ćwiczyć i mnei sraka złapała, na szczęście pod koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale te siady clusters 4-3-4-4-3-3 mnie k***a zabiły, dobrze że zdążyłam sztangę odłożyć zanim mi się grunt usunął z pod nóg. jutro na wózeczku będę zasuwać. Z resztą cały czas mam nogi jak z waty.
Ale do tej pory nie wiem skąd ja na to siłę wzięłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
może mnie M. dosypuje jakiś wspomagaczy do kawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
efka + kawka + aspirynka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Aspirynka jest kolejną rzeczą która wywołuje u mnie wstrząsy więc odpada, a efka to ch** nie wspomaganie - co najwyżej poskaczę jak żaba przez 45 minut a potem tylko się trzęsę do końca dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
obstawiała bym dobrą, polską amfetaminę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
jezuu w końcu dotarłam do lejdiscoo tu się dzieje ja sie pytam
od rana próbowałam się tu dostac i w koncu madra glowa doszła jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
znalazłam dziś zdjęcie na fb
taki prawdziwy babochłop a może chłop
tej lasce po prawej zajęło 12,5 roku żeby taka zmianę przeprowadzić a ty Lucy tu 42 lata



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium