SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja mam zawsze spadki mocy po przerwie
I praktycznie tylko wtedy mam porządne zakwasy - tak to czuję ćmienie w mięśniach ale zakwasy to nie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Iza nawet jak spadnie odrobinę to wystarczy, że przez tydzień zjem więcej i momentalnie wraca jakby na to 65kg mój organizm sie histerycznie zafiksował.
Ale myślę, że jak teraz zupełnie zmienię rytm dnia i będę dużo bardziej aktywna to też powinno cos ruszyć.
Właśnie dostalam grafik dyżurów, będe pracowała z 3 kolegami. Fajnie, nie królowa jest tylko jedna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i o to chodzi, ktoś musi rządzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
A przepraszam jeszcze, zapytam tak nieśmialo... to czy z okazji przerwy moge malego cheat meala sobie zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
mężczyźni są bardziej podatni na manipulacje
SeaHorse: jeszcze czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Tylko pytam :P A nie twiedzę że zjem Bez pozwolenia nie mam odwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
umiarkowanie , mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Co wy tak z tymi cheatmealami?
Ja mam przyzwolenia na 1 cheatmeala w tygodniu i...
A z resztą nic nie powiem








Bo Obli w spamie jest

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-08-27 19:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Kittie %-D hahah. Ja i tak mam ograniczone możliwości bo mi gluten wypadl z diety. Co ja mogę... teraz jak myśę to w sumie... nawet nie mam pojęcia co bym chciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale jak gluten wwalony to to trzymaj, glutenem sie nie cheatuje dopiero po 6miesiacach zaczyna wprowadzac
Kiettie ty mnie nie denerwuj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium