SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za podpowiedź!

Problem się znalazł - wina przeglądarki. Szybka aktualizacja i logowanie łapie z każdej strony.

Zmieniony przez - triny w dniu 2012-09-01 12:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
ojej, jak tu cicho coś. Ale nie mam weny posiłkowej, nie wiem co zrobić sobie. A jeszcze wieczorem impreza, pić nie będę, jeść syfu też nie, ale muszę się najeść do 17stej.

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
triny
Rety, może ktoś mnie oświecić co się stało z logowaniem na sfd? Na okrągło mi tlyko wyskakuje ups coś poszło nie tak, i ups coś poszlo nie tak. W końcu jakoś się zalogowałam przez internet explorera, bo z firefoxa nie szło. To standard, że z jednej przeglądarki idzie się zalogować, a z drugiej nie? Czy tu teraz jakieś inne sztuczki i patenty są których nie rozgryzłam?


Coś jest nie tak, bo ciągle mnie wylogowuje od dwóch dni mimo zaptaszenia opcji "nie wylogowuj" - i tu i na potreningu.pl W ogóle chyba coś się pozmieniało, bo "dzienniki" były nad logo, a teraz nie ma i jakieś avki są większe tam... I kliknięcie tutaj w czyjś nick prowadzi do potreningu.

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-09-01 13:30:24

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Captain Obvious detected

Wpadaj na kanapki ze słoniną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Wliczac kurki do bilansu? Pieczarki liczycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Ja nie wliczałam, gdzieś tu wyczytałam, że nie wliczać. W sumie one nic nie mają za bardzo tych wartości ;)

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musia

Coś jest nie tak, bo ciągle mnie wylogowuje od dwóch dni mimo zaptaszenia opcji "nie wylogowuj" - i tu i na potreningu.pl W ogóle chyba coś się pozmieniało, bo "dzienniki" były nad logo, a teraz nie ma i jakieś avki są większe tam... I kliknięcie tutaj w czyjś nick prowadzi do potreningu.


Z tym nie wylogowuj to samo mam, ale to już drobiazg - dobrze, że w ogóle już loguje.
Dzienników szukałam dzisiaj po omacku, znalazłam w jakimś panelu po prawej, pod hasłem zapisuj swoje posiłki, czy coś w tym stylu.
Ogólnie jeszcze nie wiem, czy te zmiany fajne - niby integracja sfd z potreningu, niby wygodniej, ale jakoś dziwnie.

A w ogóle to plan był dzisiaj taki, że na koniec się zgrabnie i powabnie zsunę z piłki na matę. Piłka i mata miały inne plany, więc gruchnęłam tyłkiem na podłogę, aż u sąsiadów zajęczało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
eh, no chcę zobaczyć kto w jakich postach się wypowiedział, klikając w profil kieruje mnie na profil na potreningu.pl po chvj

jestem 42 lata na forum jakim cudem, przybyło wszystkim latek

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-01 14:36:06

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest temat w aim, lipa troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
i jeszcze integracja konta z facebookiem, teraz juz wszedzie to robia...

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium