SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145314

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Kittie
Nie wątpię w twoje zdolności :)
Nie wiem na jakim etapie alkoholowego zaawansowania jestes ale ja po alko łapie doły, 1-2 lampki w tygodniu ew raz w tygodniu dwie to ok ale jak mi się zdarzy kumulacja kilkudniowa typu pół butelki dzień po dniu przez 3 dni np to potem zaliczam deprechę i dekadentyzm.
Ja jestem zupełnie nie depresyjna, do tej pory jedynie choroba młodej w niemowlęctwie i wyskoki kogutka nastoletniego wprawiały mnie w depresję. A widzę, że po alko mam straszne doły więc postanowiłam odstawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
zajaraj do alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
z tymi dolami po alko to faktycznie cos jest - od jakiegos czasu zaczelam sie pilnowac, bo jak nie to deprecha. mysle, ze to wiek. (bez urazy Fela, w podobnym wieku jestesmy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a mnie tam jest źle jak piję, jak nie piję jest mi jeszcze gorzej Mówię poważnie i tak nadludzkim wysiłkiem funkcjonuję bez alko 5 dni w tygodniu - bo ja nie potrafię lampki wypić, jak zacznę to wypije wszystko co jest i pójdę szukać więcej
Ja znalazłam przedwczoraj w zamrażarce puszkę zielska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fela_72
kiedyś będę musiała
Życie przezyć i nie zajarać...

też tak właśnie myślę muszę się do kolegi w końcu wybrać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
mnie sama czynnosc jarania czy to papierosa czy czegokolwiek zupelnie odrzuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mnie juz małolata na blanta wyciąga, kiedy ja dwa buchy i koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
wlasnie zauwazylam, ze jestem na forum od 42 lat... powinnam to jakos obejsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
czas leci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium