SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kittie a to robota Ciebie opuściła czy Ty robotę?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
mam zgage... nigdy mi sie to nie zdarza...

Upieklam w weekend zarabista szynke wieprzowa. Szynka -poezja smaku, ale wieprzowina chyba na mnie nie za dobrze dziala

To mozliwe, zeby po tej szynce, czy moze po chlebie (ale on 1005 zyta, taki jak zawsze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Chuy, meczu pacjentów psychiatrycznych dzisiaj nie będzie bo pogoda nie pozwala, pochorowały by się chłopaki i by łóżek w szpitalu na nich zabrakło
Idę chyba zobaczyć co też porabia mój zwariowany kolega film mamy dzisiaj też oglądać jakiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a w ogóle obejrzyjcie sobie Blades of Glory - jeden z najgłupszych filmów jakie w życiu widziałam, wczoraj leciał w TV - parę razy oglądałam i zawsze mam ubaw po pachy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zgaga to zakwaszenie chyba? Buraków pojedz ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
k***a jak zj** wyglądałam w tych p******onych marynarkach,koszulach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ooo rozpoczęcie roku udane? kto to słyszał 100 latka w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Lucy, to sie z wiekiem nie zmienia. Ja marynarek nigdy nie lubilam i sie do tej pory nie dogadujemy, trampki,dzinsy jest ok. Ale garsonki? zgroza...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ja chodzę w marynarkach, ale jak te marynarki wyglądają to już insza inszość
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium