SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
aaaa już wiem, tu przy każdym kiblu jest słuchawka taka od zlewu doprowadzona, że można se sedesu jak bidetu użyć.
Zaraz wracam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Rzabba napisz wiecej o odrobaczaniu, nie robisz wcześniej jakiegoś badania jakie ew robale dziecko ma? Odrobaczasz w ciemno? Jest jakiś uniwersalny preparat na większość robali i czy nie jest to za ciężka amunicja jeśli nie mamy pewności, czy te robale są. Nigdy nie odrobaczałam dzieciorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No psa jak miałam to odrobaczałam ale siebie nigdy. A można jakoś zdiagnozować czy jest taka potrzeba? Bo ten preparat jest dość drogi i tak faszerować się w ciemno bym nie chciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aziss przyuwazyła w sklepie tez ziólka przeciw robalom,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
akurat paraprotex jest drogawy - kuracja trwa miesiąc. Co do robali - niestety najlepiej w ciemno. Np lamblie by wykryć trzeba trafić akuratnie w ich dobrą fazę cyklu rozrodczego. Siostra miała a 4 badania z rzędu wykazywały ich brak. Dopiero 5 potwierdziło. W aptece jest środek na robale za kilka złotych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tam nei wiem.. miałam psa tylko raz on miał robale to sie wszyscy przy okazji odrobaczaliśmy i tyle nigdy wiecej nie było takiej akcji, ale zadnych dolegliwosci nikt w rodzinei nie mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Kittie ponawiam pytanie jakimi ziółkami leczyłaś tatusia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok rozumiem że diagnozowanie jest trudne. a takie odrobaczanie nie ma jakichś skutków ubocznych? bo mogłabym i dać te 150zł gdyby mi to miało pomóc w pozbyciu się ciągłych infekcji, ale żeby z kolei na coś innego nie zaszkodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Mój mąż jest atopikiem i ostatni atak ostrego rzutu również podpowiedziano nam właśnie odrobaczanie. Dlaczego? Bo wylądował w szpitalu i po tygodniu pasienia sterydami skóra wyglądała nadal masakrycznie. Odrobaczyłam i od roku jedziemy bez ataków. Skutków ubocznych nie ma - to są preparaty głównie na bazie składników naturalnych - dużo czosnku, imbiru, goździków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium