SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145213

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ale fajnie macie z tymi rybami, ze taki wybor, ja niby w Warszawie, ale dopiero dzisia Kokosik mi doradzil, gdzie można kupić wędzone sardynki, bo ja niestety nawet w okolicznych rybnych sie nie spotkałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
zjadłam pół eko kurczaka - nie dość że taka półoweczka to 500 gr razem z kośćmi to jeszcze suchy sk***iel i żylasty. Pyerdolę, jak eko kura tak smakuje to wolę wcale nie jeść. Więcej energii spaliłam męcząc się z nim niż przyswoiłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
kittie, to samo miałam dziś, nie wzięłam nic do picia i musiałam się kranówą ratować, zatkał mnie ten kurak na amen (no prawie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
miałam ochotę na taką przypieczoną skórkę chrupiącą - to przy moich zdolnościach wyszła zelówa taka że nie szło nożem rozciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mój się nieco zjarał bo za długo siedział w piecu, zapomniałam o nim,
no i w ogóle takim mięsem się najeść nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
spróbuj natrzec na 2-3 h przed olejem z dodatkiem przypraw jakie lubisz i do lodowki, im dluzej tym lepiej, polecam 1-2 doby... zresztą taka domowa kura zawsze mi chuda strasznie wychodzila, a za to hodowlane, sa tak napompowane woda, ze zawsze sie udaja...

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2012-08-30 17:01:25

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2012-08-30 17:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no tak zrobiłam. p******ę - więcej nie kupię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
zostało jeszcze pół, M. nie chce jeść bo paskudny, ja też już nie chcę bo mnie szczęka boli - zadzwonię do kumpla czy nie chce przyjść po pracy na kolację - bo szkoda wyrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
A może Twoja sunia by się skusiła na ekokurczaka ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1116 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29215
mój pies dziś stanowczo odmówił, za to żołądki indycze zjadł aż się kurzyło
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium