SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Naprawdę prowadzi do choroby psychicznej? To mnie przestraszyłyście bo ja mieszkam z ojcem i nie zanosi się żebym poszla gdzie indziej bo Tatko coraz starszy, 70lat (późnym dzieckiem bylam) i chyba go do domu starców za 10 lat nie oddam..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Rodzice powinni wywalać z domu na zbity ryj - tacy co pozwalają im zostawać w domu długo to chowają takich niezaradnych życiowo, socjalnych inwalidów - a potem są 35 latki mieszkające z mamą i tatą - zgroza. Jak bym miała mieszkać z rodzicami to wolała bym już w ziemiance w lesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dlaczego do domu starców, niedomaga???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kuzwa laski jak jakis antdepresant czy antylekowy dostac? cholera jeszcze troche rachunkow za ten dom i wyląduje w wariatkowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Obli: trzeba mieć kartę z odpowiednią historią choroby
Albo znajomości. Bez znajomości to se można dziurawca zaparzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
No przyznam szczerze, ze niby jest ok, sprawny i wogóle ale bardzo zmęczony życiowo z zagożeniem zawalowym. Dom mamy wielki, piętrowy i sam nie da sobie rady. To dom rodzinny, zal sprzedawać i kupowac dwa osobne mieszkania. Nie mozna powiedzieć,z e mnie ktoś utrzymuje, mams woją aksę, oplacam rachunki, zarcie dom itd to wszystko na mojej glowie. Tata po prostu ze mną mieszka i ogarnia np. ogród i inne rzeczy, które lubi. I z jednej strony, mając 23 lata powinnam isć w świat, z drugiej to będzie koniec mojego Taty bo od śmierci mojej mamy jest bardzo samotny i nie utrzyma finansowo domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Iza wprowadź taksę za porady
A kurs to zrób sobie w Polsce ten 2 tygodniowy,przy okazji urlopu, certyfikat jest honorowany w całej UE(podobno)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
UNKNOVVN
czemu ja ze śląska Monika z miasta obok się zbyła i już raczej nie wygląda by wróciła
a laski tutaj na siłowni pożerają mnie wzrokiem


ja też ze śląska. jakie miasto ?


Fela gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Koniku jak wam obojgu to odpowiada to ok.
Ale jak byś miała mieć swoją rodzinę nie będzie ci nadal przeszkadzało mieszkanie z tatą, kiedy dojdzie mąż, dzieci i labrador?
Choć w dużym domu sprawa jest łatwiejsza zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium