SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145343

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a czemu labrador akurat?
jak mnie się dziecko zdarzy to kupię dobermana - niech respekt czuje przed mamą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pewnie koniku morski, właściwie juz w tej chwili rzadzisz w domu, męzczyni , nawet ojcowie , potrzebuja opieki to mu zastepujesz opiekunkę, tylko co będzie jak sie zjawi inny facet?

Teraz juz nie chciałabym miec zwierzaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
fela, ja po cichu licze że plan mojej mamy się uda i podzielę dom. Chciala to zrobić przed smiercią bo ją wkurzalo duże dziecię w domu, ale nie zdażyla. Na szczeście zabezpieczyla mnie finansowo i jakoś dom jest na czysto. Pies już jest, świnki są choć Tata nie chcial postawilam na swoim i sama się nimi zajmuje. Jak będzie mąż i dzieci to Tata albo akceptuje albo ja wylatuję - to oczywiste. Ale przyznam, przestarszyłas mnie tą chorobą :D Pomyślalam sobie, ze kurcze może ja z czegoś sobie sprawy nie zdaję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
bleeee za dużo lubczyku wsypałam sobie do swojej mieszanki na sikanie. Smakuje jak bardzo chuyowa zupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kiettie , lubczyku? to nie sobie tylko temu jedynemu
fela przeciagnie kobiety przez wolne cięzary albo.. popadnie w depresję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Obliques - mnei to też zastanawia. Co powie ojciec na innego męzczyznę w domu - ale jak będzie mądry to się ucieszy bo przyda się tu silna męska ręka bo sama gwoździ wbijać niestety nie umiem. Udalo mi się rządzenie w domu uzyskać dzięki zrobieniu tacie wrażenia, że to on rządzi Inaczej byłyby pewnie kłótnie, i na początku były teraz się dogadaliśmy. Ale ikedyś z nim rozmawialam o małżenstwie i on bardzo liczy, ze go nie zostawię tylko będe z mężem pomaga. W sumie mial taki przyklad w domu - jego mama (moja babcia) mieszkala do końca życia z ciącia i jej dziećmi. Żyli w zgodzie. :D Czyli da się, ale to trudne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
przepraszam za koszmarne literówki, mam talerz z jedzeniem na kolanach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Krewetko
Obli a Ty wiesz, że w tej siłowni nie ma stojaków do przysiadów???

Ale postaram się żeby były
Facet, który mnie przyjmował jak zajęczałam, że jak to nie ma stojaków? powiedział przepraszająco ale mamy maszynę... więc się trochę przeraziłam.
Ale wiecie, nie mogę marudzić...
I tak wziął mnie w średniej dyspozycji, po miesiącu bez ćwiczeń po tych moich chorobach wyglądam średnio fitnesowo więc się facet wykazał dużą wiarą i zaufaniem biorąc mnie do roboty.
Ale jak mi kazał zrobić uginanie na biceps dal mi hantle 2x7,5kh bez mrugnięcia okiem więc swój gość. Do tej pory zawsze mi dawali 2kg hantelki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Fela gratki

Ja pracuję tutaj http://www.lagrandemare.com/health-suite.htm niewiele widać
w listopadzie się powiększy o dwa pomieszczenia

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium