SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Za to uwielbiam conversy, mam kilka par, nawet takie w gwiazdki
I dlugo chodziłam w martensach jak miałam nastrój ale jakos tak ze 2 lata temu naturalnie się odstawiły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja to mam tendencję taką, że czym ciuchy bardziej szmaciane tym bardziej je lubię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Panie w US to nic... moj szef zszedł na zawał jak przyjechałam do pracy prosto z festiwalu Wacken :D Wracaliśmy busem i mnie znajomi wysadzili pod biurem : w skórach, koszulce Kamfar'a i reszcie wyposażenia.
Ale pierwszy petent tamtego dnia z marszu podpisał z nami korzystną umowę - nie wiem do dziś, czy byłam dobra czy się bał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ja nie mam dress codu - chodziłam se w dresach i klapkach i nikogo to nie interere, chodziłam w podartych spodniach z łańcuchem i podkoszulce też nikogo nie obeszło - luz blues
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ja lubie glany buty wielosezonowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Fela_72
Ja tam jestem paniusia, nie lubię koszulek z nadrukiem




Ja też Chadzam w szpilkach 12cm i marynarkach

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
ja też - jak już nabyłam to do zajechania... dresskodu w firmie nie ma, ale raczej muzycznie tak nie epatuję na co dzień
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium