SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
No dobra, ale te wyrzymalki sa srednio pozyteczne jesli chodzi o efekty u koogs takiego jak np ja... Czyli mid-30 i raczej taki kanapowiec, bo zeby srobic skuteczna wytrzymalke jakas kondycje trzeba miec... Przeciez tala wytrzymalka a zwykly FBW to zupelnie inna sprawa...

Chodzilam na takie wytrzymalki, nazywaly sie Body Conditioning i cwiczylo sie z cialem albo z hantelkami po 1.5 kg i przyrostu miesa (albo utraty tluszczu ) nie zanotowalam... A tez bylam po nich zziajana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
I cwiczylysmy naprawde bardzo szybkim tempem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bo co mozna innego, wszytsko stare jak świat sprzeawane w nowej formie, robiłam kazde z tych ćwiczen w podstawówce na WF i na pewno lepiej cokowleik robic w domu niz lezec plackiem i sadze ze dla wiekszosci populacji to starcza, jednak sa ludzie ktorzy musza wiecej pokombinowac by cos uzyskac, i tacy których nei zadowala troche lepsza kondycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja uwielbiałam jedne zajecia z kickbox aerobik, 1,5h ciekł pot nawet po rekach mozna si epoślizgnąc było i to było fajne, poztywne zmeczenie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a ja chciałam raczej podkreslic to, ze ta Jillian byla szczera i mowila ze cialo zbudowala na silowni, ale jesli nie masz mozliwosci to cwicz swoim cialem, a jak sie okazuje Chodakowska wrecz ostrzega przed silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
o na to tez od czasu do czasu chodze, to sie u mnie nazywa cardio combat. Fajne jest, mozna se pokopac z wyskoku i tp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie wytrzymki na kondycję dają radę. I tyle. Ale, ale gdzieś widziałam hasło - z Chodakowska ćwiczymy mięśnie rzeźbimy. Czy coś w tym stylu ;]
Ja tam się lubię zmachać dla samej radości zmachania, ale już wieki temu moja pierwsza instruktorka fitnessowa sama mnie zaciągnęła na siłownię jak stwierdziłam, że coś więcej chce. Chwała jej, że nie wmawiała, że fitnessami cuda zdziałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
nie bronię tu chodakowskiej, ale ja zanim trafiłam tu to swój trening do półmaratonu przeplatałam jej zestawem - w tym czasie udało mi się znacznie podbić czasy i poprawić życiówkę :) Tyle że potrzebowałam właśnie czegoś innego i dlatego trafiłam tu :). Na fejsie u niej jedno mnie wścieka- zalew endorfin który każda niby ma na koniec. Niech jedna z drugą stanie ze mną w najbliższą sobotę na 15-18km to zobaczy czym są endorfiny a co jest zwykłą radością z ukończenia treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
heh, właśnie na takim forum poznałam dziewczynę, która chciala do niej isc na konsultacje(bo Ewunia sobie po kraju jezdzi) w celach nie tylko treningu ale i diety i tej diety bylam ciekawa, niestety dziewcze sie rozchorowalo a moja ciekawosc zostala niezaspokojona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Gillian tak mowi, bo jednak ludzie maja wiekszy kontakt z takimi zajeciami, w Polsce to jeszcze raczkuje. W Anglii wychodzi tych DVD fitnessowych pewenie ze 20 w samym styczniu po grudniowym pijanstwie i obrarstwie...

A w Polsce ona jedna taka celebrity fitneska
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium