SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kittie bo wiele dolegliwosci gastrycznych i jak widac tez powazniejszych typu nadcisnienie serce itd mozna wyleczyc lub załagodzić dieta, ale problem w tym ze wiekszośc przytłaczająca wiekszośc ludzi woli cos łyknąc niz zmienic styl jedzenia, czy życia.
to wlasnie mam z ta kobieta z cukrzyca od 4 lat obserwuje jak sie jej stan pogarsza i słucham jak to skacze cukier jak to juz bez insuliny nie moze nic, jak to cisnienie wzrasta i nic nie mówie bo kiedys powiedziałam niby si ezainteresowała dieta, ale nigdy "nei miała mozliwosci, czasu itd" ją rozpocząć>
i wiecie jak sie dziwnie tego słucha.. ja mam mozliwosci jej pomóc a nie moge i musze patrzec jak powoli umiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
takie długie kaszle sa często efektem jakiejs reakcji alergicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
kitttie
I dla tego uważam też że wizyty u lekarza powinny być odpłatne i koniec - nie mówię tu o zaporowych sumach ale takich 20PLN rodzinny/40pln specjalista.
Tutaj tak jest, każdy ubezpieczony płacie 15 e za wizytę u rodzinnego i 35e za specjalistę. I nie ma kolejek, nie ma bandy emerytów ale w razie czego jak coś się dzieje to robią tomografię nawet z błachego powodu - a nie tak jak u nas, że doktory na neurologii walczą który pacjenta weźmie na rezonans.


popieram, a wogóle mogliby zrobic z tych skłądem co płacimy kufa co m-c taki "wirtualny" elektronicxzny portfel, to jest tyle siepy odprowadzanej, ze na wszytsko by starczyło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
obliques
takie długie kaszle sa często efektem jakiejs reakcji alergicznej


nigdy nie byłam na nic uczulona, ale wiadomo, ze mogło coś sie zacząć nagle

koniec lipca i początek sierpnia walczyłam z mega przeziębieniem....lekarz dał 1 potem 2 antybiotyk, bo nie przechodziło /katar cieknący przez długi czas, infekcja gardłowa, kaszel/, miałam jakiś syrop i coś do nosa, przeszło wszytsko oprócz kaszlu, a co gorsza własnie zaczęło rwać jak kaszle, wczesniej tego nie było, boli w tyłu po prawej stronie, tylko w 1 miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tak właśnie wczoraj pytałam kumpla o sytuacje w przypadku tego mojego nowego kolegi: jak to jest, że klonazepamem doprowadzili faceta do takiej leukopenii i anemii że on nie może wychodzić z domu bo każda gówniana infekcja jest realnym zagrożeniem życia - i czy nie powinno się próbować czego zrobić a on mi tłumaczył, że jak nie udaje się zamienić antypsychotycznych leków na co innego i teraz lekarz ma wybór: testować nowe i pozwolić układowi krwionośnemu dojść do siebie ale ryzykując to że pacjent znowu będzie miał epizody psychotyczne o natężeniu nie do przewidzenia albo trzymać go pół żywego i apatycznego ale spokojnego na umyśle. I weź tu bądź moralny w takiej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
inhaluj, rób okłady ciepłe w to miejsce , moze banki?? wiesz wszystko co proponuja w leczeniu dzieci, powinnaś być specjalistka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry! Ja też w temacie zapytam: co na opryszczkę na ustach? Wyskakuje mi często (średnio raz w miesiącu) a wiadomo jakie to uciążliwe :/ Dostałam receptę na tabletki ale nie wiem czy wykupywać, może jakieś ziółka polecicie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wzmocnic sie ogólenie musisz bo opryszczki nie zlikwidujesz, mozesz tylko spowodowac by ci nie wyskakiwała tak czesto, a doraznie to leki sa znane, ciekawszych nie znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
na opryszczkę lepszy od tabletek jest zwyły ocet - sprawdź w necie, to działa :) Robisz z niego okład

Zmieniony przez - agataq w dniu 2012-08-30 10:20:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki agataq, przy najbliższej okazji spróbuję, obym jak najdłużej nie musiała.
obliques prawidłowe odżywianie poskutkuje po jakimś czasie wzmocnieniem czy jeszcze coś innego jest potrzebne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium