SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
chyba pójdę temu biednemu chłopcu ser zjeść - bo widziałam że ma w lodówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ale mnie akurat łydy hamują, jeszcze jak mam wysokie buty to spoko, nie ma problemu ale jednak lydy są dla mnie jakies takie bardziej osobiste i ciężko mi je obnażać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kitttie
chyba pójdę temu biednemu chłopcu ser zjeść - bo widziałam że ma w lodówce

miałaś go dożywiac boczusiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, nic z zamrazalki sie nie da wyskrobac? U mnie zawsze siedzi cos na emergency
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Fela_72
Ale mnie akurat łydy hamują, jeszcze jak mam wysokie buty to spoko, nie ma problemu ale jednak lydy są dla mnie jakies takie bardziej osobiste i ciężko mi je obnażać.

łydy mam też słuszne ale po tym jak przytyłam do 84 i póxniej schudłam to polubiłam w sobie wszystko nawet znienawidzone łydy i wielka dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Fela przecież łydki masz fajne

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
oj już nie narzekajcie na te łydki tak... i tak macie je proporcjonalne du ud... ja ma szersze łydki od ud

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
katlak no mam dokładnie tak samo, też przytyłam do 84 a potem schudłam i mam do siebie dość balwochwalczy stosunek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ani jajca tysz ni ma? Buuu to bida... Jestes usprawiedliwiona - idz podwedzic ser sasiadowi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium