SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BO ZEŻARTA JUŻ KIEŁBASA, TERAZ LICZY SIĘ TYLKO MASA !

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Chuyowy jest pf i plastikowy i ch**. Kill bill jeszcze gorszy - tylko Cztery Pokoje i Death Proof dały się jako tako obejrzeć.
Nie rozumiem podniety pulp fiction i w ogóle stylistyką Tarantino. O!
Ja już wolę Tima Burtona o wiele i jego Atakujących Marsjan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
k***a nie ma to jak nap*****lać biego-sprinty po wsi o 23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
z drugiej strony od kilkunastu lat jest taki trend, że jak nie zesrać się nad pulp fiction i innymi wypocinami Quentina to jest normalnie faux pas i niemal towarzyskie samobójstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Lucy: biego-sprinty? Nie źle jak na 100 latkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja tam wiekszosci jego filmow nie ogladalam. Jak ludzie gadaja o jego filmach to ja taktownie pomrukuje i kazdemu sie wydaje, ze sie zgadzam jego/jej opinia
Widzialam tylko PF i to wsio... Nawet Kill Billa nie widzialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
k***a jak mi adrenalina skoczyła bo coś w krzakach trzasnęło to zapyerdalałam jak głupia
z ogniska sama wracałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To mi sie spodobalo... Czech otwierajacy piwo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 218 Napisanych postów 10099 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66314
lucy trzeba byc tak pijanym zeby nie pamietac powrotu wtedy czlowiek sie nie boi

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bunia - dobre Wyluzowany chłopak - ciekawe czy go spałowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja, prośba o pomoc w ułożeniu diety i ćwiczeń.

Następny temat

POTRZEBUJĘ POMOCY .!!

WHEY premium