SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario-atmosfera bardzo przyjacielska.Z roku na rok stajemy się dla siebie coraz bardziej jak rodzina.

Flachus-tam w tle ktoś ze znajomych zwycięzcy podlicza co jakiś czas te pompki i podaje głośno.Wygrany został sam na 108 i dorobił jeszcze na 110,ale ze sporą rezerwą jak na moje oko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Dzięki, piękny wynik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mariusz ale za to byłeś na filmie zawodnikiem pierwszoplanowym:)Gratulacje!naliczyłem 41x dobry trening przed "ustawką".
Widzę że Dorota napędziła małego stracha:)


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-08-01 15:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tadzieńku, bardzo słabo, ale widocznie tak miało być, trudno kłopoty z barkiem.

No fakt trochę pogadaliśmy z Dorotą, w sumie nie spodziewałem się jej.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dorota jest mocna i wygląda grożnie :) Sporo facetów patrzyło na Jej sylwetkę z zazdrością :)Startowała chyba też w strongwoman,ale nie wiem jak wypadła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
jakieś zawody były chyba:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-to były te zawody w Ostrawie u Adama Raw.Pisaliśmy na wątku o nich :) Maksym był chyba w nich 3 jak pamiętam.Były tam konkurencje z 32 i 48,ale też i na maksymalne powtórzenia.Podciągania dipy plus łącznie liczone z pistoletami,były też przysiady na raz.Ogólnie wszechstronność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a to myślałem że były kolejne zawody w Ostrawie bo ten videoblog był wczoraj dopiero wrzucony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Vadim znowu powraca z ciężarami w domowych warunkach :)






A tutaj taka ciekawostka-nie pamiętam czy już to wrzucałem. Koleś 70 lat i mimo techniki takiej sobie,to i tak wielki szacun!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
młody mocny, ale nie robił ładnie, machał nogami dla nabrania dynamiki,

a 70 latek szacunek, że mu stawy wytrzymują
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium