SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek , no to powodzenia.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzę,że każdy ma jakieś swoje priorytety:) Miałem jeszcze poczekać z próbą dla gimnastyków,ale jednak wrzuciłem :)Daję do oceny ale więcej prób i tak już nie będzie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz , to ile zrobiłeś, bo z komórki nie mogę coś zobaczyć.?,.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Fizycznie wszystkich udało się zrobić 19. Myślałem,że pójdzie 20,ale się nie udało.To jest najtrudniejsze podciąganie z możliwych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No to fajnie, później zobaczę w domu.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Tu jestescie mozna wpasć na" bajer" o poreczach bo widzę że o drażku nawijacie a to raczej odległy temat dla mnie? Mam zamiar przybliżyć temat dipów dla zawodników WW. Przy okazji zawodów WW zawsze poruszam temat poręczy.Na IV Wrocławskim Wyciskaniu Wielokrotnym /koniec Maja/ napewno wprowadzę dipy jako jedną z konkurencji.Chciałbym ściągnąć najlepszych zawodników mam już sponsora który wyłoży gotówkę.
Przepraszam że wam się wcinam ale chyba tu znajdę speców od poręczy a przy okazji skorzystał bym z waszej bogatej filmoteki na temat poręczy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wycwiel Twoja przygoda z poręczami dopiero się zaczyna a mi prawdę pisząc pisanie o poręczach i ćwiczenie na nich zbrzydło przez to ostatnie wałkwanie na okrągło przed i po Poznaniu.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-10-21 19:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No tak prawie zapomniałem..Przecież 26 w sobotę czyli za 5-dni ma się odbyć ten Wasz legendarny,wirtualny pojedynek na poręczach... :) Chyba o nim pamiętacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Pamiętam ale to jest teraz dla mnie najmniej ważne nie lubię przygotowywać się do czegoś pod ustalony termin i nie jestem typem sportowca pod zawody wolę luźny trening w zależności na co akurat przyjdzie mi ochota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawe jak w sobotę zaprezentuje się Wycwiel i czy przygotowuje się jakoś pod rywalizację-pewnie i tak się nie przyzna?... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium