SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oszukać grawitacje.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 290966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
To co jest na zdjęciu Wzorka-to tzw bentpress-kiedyś bardzo modne ćwiczenie-jeszcze przed typowym wyciskaniem leżąc.
Widze,ze nie czytaliście konkursu z serii Archaiczna siłownia,gdzie występowało to ćwiczenie i było nawet zadaniem konkursowym.

Ogólnie bardzo przyjemne ćwiczenie-po nabyciu wprawy nie ma problemów z równowaga a klata się fajnie ładuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Kto nie widział-zapraszam do relacji z treningu forumowiczów z Tomkiem Słodkiewiczem.
A na zachętę i motywacje:







Fan-polecam film z pytaniami i odpowiedziami Tomka Słodkiewicza-jest pare interesujących Cie zagadnień

Swoja drogą-i co mnie się bardzo podoba-U Słodkiewicza w recepcji siłowni są właściwi ludzie a nie jak w większości sieciówek-wątli przedstawiciele nie trzymający nigdy sztangi w rekach.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Ogólnie bardzo przyjemne ćwiczenie-po nabyciu wprawy nie ma problemów z równowaga a klata się fajnie ładuje.




A zastąpi wyciskanie skos w dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Oczywiście!

To jest pierwowzór wyciskania głową w dół i kolebka wyciskania wyczynowego dzisiaj


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fan, koniecznie filmik nagraj jak będziesz tak cisnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
U Novego w dzienniku są filmy z bent press. Ketlarze znają to ćwiczenie Podobno pięknie "otwiera" klatkę. Nie potrafię niestety go wykonać. A wyciskanie w mostku, na ziemi to niemal cyrkowa sztuczka.



Zmieniony przez - MaGor w dniu 2015-02-23 13:39:26

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10066 Napisanych postów 30398 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728830
Zdjęcie akurat znalazłem na ziemi-bo pierwotnie wyciskało się z podłoza-samemu sobie podając sztange-wszystko wg zasady-ćwicz ciężarem,którym sam wszystko zrobisz.


Bardzo dobrze się to robi na ławeczce-sam to robie wyciskanie i wyciskanie w wąskim na tricepsy.

Kiedyś też sie tak robiło-bo ławka do wyciskania głową w dół była nieosiagalna,lub podkładało sie obciążenie pod pozioma ławke-ale dzisiejsze by tego nie wytrzymały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to popróbuję, mam nadzieję, że to będzie to. Swoją drogą, 21 wiek, słynny zachód a ja muszę kombinować jak Mr Mastii 40 lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening pleców i tricepsów zaliczony. Niestety zawiesil mi się tel i rozpiskę szlag trafił.
Ale było:
Mc od 60kg do 160kg - 180kg nie poszło tym razem (może za dużo repsów we wcześniejszych seriach) i wróciłem do 4 repsów 160ką
Wiosłą hantelkiem - 3x10x40kg, żałuję, że dałem się młodemu namówić, bo to jest najcięższy i nie ma jak robić progresu
Ściąganie drążka szerokim 3 serie po 10
Sciąganie vertical traction 3 serie po 8 80,90,10kg - chudnę w ostatniej serii musiałem sie przypiąć pasem bo mnie podnosiło
Prostowanie ramion drążkiem wyc górnego 3 serie
Wyciskanie wąsko 3 serie
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 2 serie - nie miałem już siły na 3cią
Wyciskanie bend press 1 seria 12 repsów z 60kg, na obczajenie, nie jest źle ale trzeba być czujnym bo łatwo ucieka do przodu a i ręce trzeba równiutko prowadzić, powalcze trochę co trening po jednej serii 60ka aby wyrobic nawyk i tor ruchu i wtedy wprowadzę do treningu klatki z większymi ciężarami
WL 1x20x60kg
Szrugsy sztangą 2x15x60kg

Nie pisałem wcześniej, ale już ponad tydzień jak zaczyna brakować pary i werwy na każdym treningu na drugą partię. Pierwsza większa wchodzi elegancko z uśmiechem na twarzy czyli nogi, klatka, plecy ale te następne w każdym dniu to już nie jest to co było. Zastanawiałem się co może być przyczyną i nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Mam jedną teorię ale nie chce się wychylać bo jest dość kontrowersyjna a nasi 3ej muszkieterowie sa tuż przed finałem i mogą użyć mój dziennik na odreagowanie czyt. pojechanie po mojej teorii
Jak nic się nie zmieni trzeba będzie jeszcze poważniej rozważyć 5cio dniowy split.
Nowości z życia młodzieńca czyli mego partnera, temat braku symetrii powoli umiera, ale pojawił sie nowy, narzeka na zbyt duże uda i myśli o zluzowaniu treningu nóg. Moje argumenty, że kopyta zabójcy robią robotę w sylwetce nie robią na nim wrażenia. Ładnie mu idą to fakt ale dużymi to bym ich jeszcze nie nazwał no ale słuchać nie chce. Chyba muszę mu cyknąć fotkę do waszej oceny, żeby ktoś obiektywnie skomentował sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131173
Zbyt duże uda najczęściej są zbyt otłuszczone!

Przed zrobieniem następnej grupy mięśniowej zrób sobie kilkuminutową przerwę i będzie energia!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs "Modyfikujemy nogi" - bury07

Następny temat

Zamienić tłuszcz na mięśnie!

WHEY premium