SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 885739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
piter poco kasa ja to jam zrobilem 0 kosztami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
****a! Cały czas wydaje mi się że jade wąską ścieżką i się rozwalam... normalnie mam to przed oczami, normalnie czuje strach :O
Bo było tak że zanim zjechaliśmy ostatni raz jak byliśmy na górze chciałem powiedzieć: "Jak ostatni raz (zjeżdżamy) to jade się zabić" - że tak szybko będe jechał... Ale nie powiedziałem, a potem się okazało że miałem strasznie luźno buta bo miałem śnieg pod nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
lisu o co kaman bo nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
kamil ale ty zlota raczka jestes

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
diamentowa

a tak serio to mam bardzo dobre zdolnosci manualne do tego troche inwencji podpartej nieprzecietna inteligencja i roie co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
Kamil fajne sprzęty czym wypychałeś , trocinami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
typ do mnie na gg podbił
czesc co mozna kupic,jaka odzywke aby miec miesnie?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przekonuje sie do activity, rozwija sie firma gadałem z gosciem dzis ze stanowiska na zawodach kulturystycznych w slupsku o nowosciach, kupilem witaminki TOP 10 dostalem smycz probki i katalogi
performace tez bylo i kilka firm pod skrzydłami ENC wchodzacych dopiero na polski rynek
byly produkty takie jak alkalyn z tej firmy i dobre spalacze, byl Darek Karpiński przy stoisku zrobiłem sobie fotke pamiatkową
byla ostrowia, testowalem WPC 80 o smaku owoce leśne ponoc najlepsze ze smakowych, dla mnie za mdłe, i wogule lipa, pieni sie i klei do shakera mieszane z wodą ale zdania sa rozne kolega powiedzial ze pycha i ze ze słodzikiem to najlepsze co obecnie je na redukcji takze testujcie i oceniajcie sami, na wanilie sie nie skusze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
lol ty to sie yanasik masz


ale wy spamujecie nienadozam z waszym temepem jutro ide na silke od tygodnai a jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
a ostrowia wypuszcza 800g torby i smaki jescze oprocz natural, owoce lesne, wanilii teraz czekolade i truskawke i chce podbic rynek kulturystyczny

ceny juz wg mnie nie ma takiej konkurencyjnej, kolega mi pisal ze WPC80 lacmy extensor mozna wziasc kilo za 30zł ale nie iwem czy to nie z krótką datą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium