SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo 6 osob wiec wentylacja dala rade. Ogolnie srednia jest wentylacja wg mnie.
Co do podlogi masz racje: byla zlana potem :) az smialismy sie ze wyglada jakby zupelnie co innego sie wlasnie odbywalo w sali a nie trening crossfit.

Dzieki za slowa uznania, ale tych obowodow powinno byc o wiele wiele wiecej w moim przypadku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


2013.03.30

Wielka Sobota. Koszykowka dzisiaj odwolana wiec poza poswieceniem jajek trzeba sie bylo rowniez poswiecic treningowi w domu

Spodobala mi sie bardzo ostatnia formula treningu crossfit na silowni i dzisiaj w domu zrobilem tym samym systemem trening oparty na tych samych zasadach co w czwartek na silowni czyli: wykonanie po sobie w ramach 1 obwodu 2 cwiczen w czasie 6 min. z celem wykonania jak najwiekszej liczby obwodow. Przerwy dalem dzisiaj 90 sek. pomiedzy stacjami.

Ogolnie trening dosc wymagajacy i pompa byla jakbym przerzucil 20 ton zlomu na silowni.

TRENING

Stacja 1:
cw. 1: Pompki na uchwytach x 10 powt.
cw. 2: Pajacyki x 10 powt.
- wykonalem 7 obwodow

Stacja 2:
cw. 1: Siteup'y x 10 powt.
cw. 2: Rozciąganie expandera (2 sprężyny) x 10 powt
- wykonalem 6 obwodów

Stacja 3:
cw. 1: Thrusters z hantlami 2 x 10 kg x 10 powt.
cw. 2: Rowerek 1000 m
- wykonalem 2 obwody

Stacja 4:
cw. 1: Dipsy na poręczach krzeseł x 10 powt.
cw. 2: Mountain climbers x 20 powt.
- wykonalem 5 obwodow

Stacja 5:
cw. 1: AB Wheel w pozycji na kolanach x 10 powt.
cw. 2: Martwy ciąg z hantlami 2x10 kg x 15 powt.
- wykonalem 3 obwody

Stacja 6:
cw. 1: Pompki z głową wyżej, ręce oparte na siedziskach krzeseł x 10 powt.
cw. 2: Bieg w miejscu z wysokim unoszeniem kolan i klaśnięciem pod kolanem x 10 powt.
- wykonalem 6 obwodów

Lacznie zrobilem: 29 obwodow

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-03-30 18:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jakoś nie przemawiają do mnie te Twoje crossfit'y
jako aeroby to jeszcze jeszcze, ale pod warunkiem że nie robimy siłowni bo tak to będą zakłócać regeneracje

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja podchodzę do tego tak, że z crossfitem miałbym bardzo ciężko. Podobnie jak z HIIT (to akurat mnie czeka) oraz Kettle. Głównie z powodu słabej kondycji w sensie wydolnościowej. Tak mi się zdaje. Te treningi w ogóle hardcorowe dla mnie wyglądają (Twoje, czy Magora). Od czytania już pot leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to lubie
To mnie jara
Wiec gitara ...

Ile mozna targac tylko zlom? Ten trening nie dosc ze ciezki to lecial jak blyskawica. 12 cwiczen w 45 min. w calkiem slusznej liczbie serii.

Moze sie to wielu osobom nie podobac czy nie pasowac itd. no ale w koncu nie o to chodzi aby wszystko wszystkim sie podobalo.

Przynajmniej czasem mozecie tez sprobowac sil i zobaczyc jak Wam pojdzie w ogole taki trening. Czasem wnioski moga byc zaskakujace ...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
to nie jest tak że nie podoba mi się ten trening
dobrze wiem że wymiękł bym momentalnie przy nim bo jest to połączenie aerobów z ćwiczeniem na ciężarach i dlatego do mnie nie przemawia bo masy na nim nie zrobisz, ale na pewno uda się uzyskać redukcję ze wzmocnieniem kondycji

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba, robisz masę ?

Dzisiaj miałem biegać ale kupa z tego wyszła przez śnieg. Dlatego popołudniem pierwszy raz spróbuje burpees (które i tak mam w planie od kwietnia jako HIIT - albo biegi HIIT albo burpees - w zależności od pogody).
Aż mnie krzyże rozbolały jak filmiki oglądałem. Konrad, jaki zestaw polecasz dla poczatkujacego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no fakt, burpees'y dają w kość , ale efekty też powinny być fajne, dorzuć do tego z dwa ćwiczenia i 20 minut wystarczy żeby pot lał się po dvpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR: doradzam Ci zalapac technike najpierw wiec po pierwsze najlepiej sobie sprobowac na miekkim dywanie :) Co do ukladu treningu to nie bralbym sie od razu za TABATE np. z tym cwiczeniem, ale zrobil np. 5 serii po 5 powt. z przerwa po 1 min. Przykladowo. Jak beda Ci dobrze szly to mozesz zrobic wiecej powtorzen co serie.


Kuba_n: to wszystko co robie w ramach crossfit jest oparte na interwalach, tam nie ma jako takiego wysilku aerobowego - wszystkie cwiczenia sa wykonywane w szybkim tempie. To ze jest rowerek czy wioslarka to w tym wypadku rowniez jest to wykorzystanie interwalowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium