SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darek, pamietaj ze mięsko w naszym wieku to bardzo mozolna, długa i restrykcyjna droga. Nie zawsze z sukcesem. Dlatego twierdze ze utrzymanie dobrej Fit sylwetki w wieku +35 (w sensie - rodzina, praca, treningi, kredyt we frankach i wszystko z tym zwiazane) to juz "progres".


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-11-16 23:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Zdaje sobie z tego sprawę.Najgorzej z tym restrykcyjnym podejściem bo zawsze wskoczy jakaś okazja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Obiecałem kilka fotek które wg mnie nie wyszły ale i tak umieszczam. Ogólnie zaznaczam iż nie spędzam przed lustrem nie wiadomo ile czasu i wiem że pozowanie odstaje od nawet najniższego poziomu. Myślałem że biceps przodem z pochyleniem lepiej się prezentuje - przynajmniej w lustrze
Dodatkowo zauważyłem iż na fotkach:
- nie pozuje en fance tylko pod lekkim kontem;
- nogi żyją swoim życiem;
- nie jestem często napięty ( szczególnie bic przodem).
Musze zdyscyplinować fotografkę( spank)

Dzisiaj zrobiłem pomiar BF - 18,8 % - w porównaniu do redukcji rok temu to jest lekka poprawa ale jaj nie urywa. Różnice np - pas - rok temu było 90 teraz jest 87, udo było 62 cm jest lekko +65, klata była 105 jest 109/110.

Muszę sobie na poważnie przemyśleć rady każdego z was bo jak by nie patrzył to po trochy każdy trafił w jakiś tam mały punkt.





















Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-11-16 23:12:57

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-11-16 23:13:54

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Na tych zdjęciach nie widać spinania tylko takie tam pozy ze spięciem na 60%.Proponuję Ci robić wyciskania na skosie wąsko sztangą oraz na płaskim złączonymi hantlami (oba na środek klaty) może to ruszy środek klaty i będzie jakiś zarys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no nie wiem dlaczego uważasz że nie wyszły, bo line up przodem najlepsza fota ze wszystkich chyba, no może na równi z tyłem, przynajmniej na niej widać że coś ćwiczysz

dajesz dalej

Darek, środek klaty będzie jak fat zejdzie, u mnie też sie pojawił a przeciez na redukcji go nie zbudowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Jak mu fat zejdzie to znowu zostanie bober tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
https://www.sfd.pl/SFD/Images/2015/11/16/bb6c6c8ad5784a70bb0624be8efb4c14.jpg
Widzę środek klaty!
Kichaj wycięcie do kości a buduj mięśnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gwidzie, nie wiem jak bardzo jesteś przywiązany do swojego owłosienia na klacie, niiemniej na zdjeciach, a o tych tu mówimy, zarost w dlnej części mięśnia piersiowego, optycznie daje wrażenie, przepraszam za wyrażenie - "obwisłego cyca". Podobnie jest z zarotem w okolicy pępka. Mimowolnie wzrok skupia się na najbardziej kontrastujących miejscach, przez na czym traci cała reszta.
To tyle odnośnie zdjęć.
Odnośnie muskulatury.
Jestem pewien, że klata znacznie lepiej wyglądałaby na zdjęciach, gdybyś zrobił ujęcie trzymając się za łokcie i wypinając klatę. Trochę męsa brakuje Ci w dolnej-środkowej części klaty. Cała reszta wygląda dobrze, a plecy wręcz wzorowo. Podejrzewam, że w wileu ćwiczeniach to własnie one przejmują gro pracy, stąd też nieproporcjonalnie wygląda przód i tył.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
16-11-2015r. DT

Wczorajszy dzień






Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
chyba też wrzuce jakieś rozpiętki na starcie klaty żeby trochę bark rozgrzać przed jakimiś cięższymi wyciskaniami

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium