SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AURA MOCY - TRÓJBÓJ SIŁOWY

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
Fanie, miałam na mysli tą klamrę zaciskową - tu ustawiasz sobie na stałe obwód i dociskasz zaciskając klamrę. Jak ustawisz mocny ścisk to mocno się ściśniesz. I szybciej ten proces zapinania/odpnania pasa trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i klasa o takim właśnie myślałem, szczególnie to szybkie wypinanie - różnie to bywa po siadach czy ciagach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze jedno miałem się was pytać. Dzisiaj na super ciekawym meetingu przyszła mi pewna myśl do głowy.
Jak wiecie, po urlopie będę trachał Sheikosa a tam wszystko bazuje na procentach co do repsa. I tak się zastanawiam, od jakiego maksa to policzyć. Życiówke czy może sprawdzić przed programem ? Śmichy chichy ale to może i z 15kg różnicy być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
fanslaska
A i jeszcze jedno miałem się was pytać. Dzisiaj na super ciekawym meetingu przyszła mi pewna myśl do głowy.
Jak wiecie, po urlopie będę trachał Sheikosa a tam wszystko bazuje na procentach co do repsa. I tak się zastanawiam, od jakiego maksa to policzyć. Życiówke czy może sprawdzić przed programem ? Śmichy chichy ale to może i z 15kg różnicy być.


Moim skromnym zdaniem powinieneś sobie przed urlopem pyknąć mały sprawdzianik i od tego policzyć %. Szacowanie w Twoim przypadku trochę ryzykowne. Ciężary targasz duże, apetyt masz na bardzo duże, więc lepiej podejść do tego jak należy Pół biedy jakbyś oszacował z małego maksa ale gorzej jakby poszło w drugą stronę i byś nie wyrabiał podczas realizacji planu zwłaszcza, że te plany od pana Borisa Sheiko są dość precyzyjne i szacowanie chyba nie jest najlepszym pomysłem.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Masz tyle czasu na sheiko? Te treningi zajmują duzo czasu. Sprawdź aktualnego maksa i jego bierz do programu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Fan---ja kibicuję Tobie ,i myślę że wyniki osiągniesz takie jakie zamierzasz dosyć szybko a w wyciskaniu to uważam że zaniżyłeś loty ,spokojnie więcej osiągniesz --trochę osłabłem w wyciskaniu a może i spróbuję z Tobą tego planu --nie wiem na czym on polega ale liczę że rozpiszesz i wytłumaczysz mi co i jak --
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Cała istota treningów na siłę wg programów polega na dokładnym i aktualnym maksie.

Inaczej -kompletnie z tego nic lub bardzo niewiele wychodzi.

Wiele osób robi masę błędów-stosuje maksy na 5 powtórzeń,zmienia maksy i automatycznie podejścia w zależności od aktualnego samopoczucia-typu dziś nie mam formy-biotę maksa o 20 kg mniejszego.

Takie podejście kompletnie burzy istotę tego typu planów.

Podobnie zresztą robi się w planach typu 5 x 5,które w tym wykonaniu są po prostu rekreacyjnym treningiem anie budowaniem siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Fan...bierzesz 90-95% maksa, czyli ciężar, jakiemu dasz radę nawet na największym kacu :) Wiesz dobrze, że czasami jest dzień, i sztanga śmiga, a czasami ch**nia z grzybnią i walka o każdy kilogram. Jednego dnia wyciśniesz 135, a na następnym treningu tylko 127,5...bezpieczniej przyjąć za maksa te 125 ( które możesz podnieść zawsze), niż przeszacować i j**nąć 135, które podniosłeś, bo był dobry dzień, a potem nie wyrobić rozpiski. Mądrzy ludzie tak piszą, i ja im wierzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Jeszcze jedno...będziesz robił oryginalne rozpiski Sheiko czy w wersji Pavla? Bo oryginalne to jakby cały zestaw ćwiczeń, ściśle rozpisane, a nie tylko to, to P.T procentowo rozpisał w Wiecej niz BB, i nie wiem, czy jest sens stosować wyrwane z kontekstu fragmenty programu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za rozjasnienie . No to przed urlopem sprawdze ile tam pary w cyckach siedzi. O 145kg moge zapomniec (podobno tylko miernoty sa caly czas w formie ) ale te 135kg powinno pojsc na spokojnie.
Ajazy, planem wedle rozpiski P.T. z trzech w sumie powodow:
- wychodze z zalozenia ze powazne plany sa dla powaznych silaczy - przyjdzie na nie czas
- wierze w pitolenie P.T wiec jakby wg niego nie mialo to sensu to by o tym napisal
- nigdy nie cwiczylem wg planow, wiec musze zaczac od prostszych, zeby sie nie zmotac
Gwidzie, trening zaczynam 8PM-9PM, do rana jest troche czasu, wiec sie wyrobie

Ps to jak musze sprawdzic WL to przy okazji sprawdze reszte, w koncu trzeba ustalic pozycje wyjsciowa
ps2 Jawor, wszystko bedzie czarno na bialym rozpisane i jak juz pisalem u Ciebie, idz ta droga bo widac ze w Twojej klacie i obreczy barkowej drzemie moc, trzeba ja tylko obudzic.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-06-28 11:03:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bieganie po górach zdobywa popularność

Następny temat

DT Tri. Cel=czołówka amatorów w PL

WHEY premium