SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczę bo lubię, ćwiczę bo chcę :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Wczoraj nie zdążyłem zrobić treningu siłowego musiałem predzej wyjechać do miasta a potem do pracy.

Dzisiaj rano po pracy

Dziesiąty dzień treningu 5/3/1 cykl 5/3/1+ 2 tura
Waga - jest dobrze

Rozgrzewka - rowerek 5min, rozciaganie wymachy, skłony, przysiady, itp 15min

Pompki w szerokim rozstawie
- 4s x 15p,

ćwiczenie zasadnicze;

Martwy ciąg -
1s x 5p -50kg,
1s x 5p - 65kg,
1s x 3p - 75kg,
1s x 5p x 94kg,
1s x 3p - 106kg,
1s x 6p - 119kg


ćwiczenia dodatkowe;

Przysiady ze sztanga na barkach
- 80kg x 5s x 10p,

Wiosłowanie sztangą nachwytem -
58kg x 5s x 10p

Kółko z kolan -
4s x 12p
1s x 10p


Pompki wąsko z przytrzymaniem na dole około 2 sekundy -
5s x 10p

Po treningu śniadanko , potem spanko do 12:30 ( bo dzisiaj kolejna nocka ) jak wstalem to drugie sniadanie i kawka u córki, a potem mnie wnuki wyciągnęły na szaleństwa na śniegu. Zażyczyli sobie kulig, ciężko się ciągnie troje sanek z hamującym balastem, ale to dobra gimnastyka . Teraz po obiadku poogladam skoki i na 19;00 do pracy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
Śniadanko po treningu...?
A przed treningiem co jadłeś i kiedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
W Z O R EK
Śniadanko po treningu...?
A przed treningiem co jadłeś i kiedy ?


W pracy o godz 6;00 zjadłem jogurt naturalny 150g + kromka chleba razowego. Po powrocie do domu przed treningiem okolo 7:10 wypiłem przedtreningówkę i BCCA, trening robiłem o 7;30, a po treningu CREASTERON i pierwsze śniadanie to serek wiejski 200g + płatki owsiane z orzechami garść. O 12;00 2 sniadanie 3 kromki chleba razowego kawałek kiełbasy z jelenia i 1 jajko kurze. Obiad potrawka z piersi kurczaka z ryżem. wiecej posiłków dzisiaj jeszcze nie jadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
Dobrze wyglądasz po tak mizernych posiłkach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
Dobrze wyglądasz po tak mizernych posiłkach!


Dlaczego mizernych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
jsdolan5
ojan
Dobrze wyglądasz po tak mizernych posiłkach!


Dlaczego mizernych

Jogurciki to je moja żona!
Kiełbasy to ma być kawał.
Mam jeszcze wyliczać?
Serek wiejski - jadłem twaróg 20dkg.
Żywność mało przetworzoną jedzą teraz wszyscy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
jsdolan5
ojan
Dobrze wyglądasz po tak mizernych posiłkach!


Dlaczego mizernych

Jogurciki to je moja żona!
Kiełbasy to ma być kawał.
Mam jeszcze wyliczać?
Serek wiejski - jadłem twaróg 20dkg.
Żywność mało przetworzoną jedzą teraz wszyscy!


no tej kiełbasy to tak z 25 cm było , dlatego napisałem ze kawałeczek, no i na obiad pierś z kurczaka A poza tym ograniczam się z jedzeniem, waga musi pójść w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131247
Tylko nie waga!
Waga nie ma znaczenia!
Do wiosny trochę tłuszczu się spali i będzie super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
ojan praktycznie napisał już wszystko....
Ja dodam że przy tak mało energetycznych posiłkach , zwłaszcza przed treningiem i po....to nie dziwi brak efektów.
Nie jedzenie to nie sposób na trzymanie wagi lub jej utratę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
W Z O R EK
ojan praktycznie napisał już wszystko....
Ja dodam że przy tak mało energetycznych posiłkach , zwłaszcza przed treningiem i po....to nie dziwi brak efektów.
Nie jedzenie to nie sposób na trzymanie wagi lub jej utratę...


Zasadniczo to sporadycznie ćwiczę rano p nocnej zmianie. 99% moich treningów odbywa się późnym popołudniem lub wieczorem 2 godz po obiedzie (przykładowo pierś z kurczaka, pół woreczka ryżu i jak to fan kiedyś napisał wiaderko warzyw, nie wiem czy to mało ale ja więcej nie zmogę) a tak lekkie śniadania jem zawsze po nocce która odsypiam rano w domu.Posiłków w ciagu doby zjadam 5 do 7 w zależności czy pracuję w nocy czy nie. Jak byś mógł bardziej rozwinąć watek braku efektów byłbym wdzięczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps i biceps

Następny temat

Hiit na reverse diet

WHEY premium