SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 318336

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4761
To na pewno zakwasy oO? Pierwsze słyszę - zakwasy na stopach :O. Ja już mykam spać, wczoraj się wyskakałem(udało się sięgnąć 322 cm :D - 80cm wyskoku mam za sobą), wytrenowałem, wymęczyłem, dzisiaj wycisk na w-fach, kilka meczyków i skakania... Muszę się wyspać na jutrzejsze, bo inaczej padnę w połowie ćwiczeń ;<. Dobranoc ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
na stopach....mnie np strasznie piety bola jak sie oskacze:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
No jak stanę na palcach jak najmocniej to czuć zakwasy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
to tez tak mam;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
ruxon calkiem dobrze, ale moze byc lepiej:
plyo dac na poczatek tygodnia kiedy jest sie na maksa wypoczetym i najbardziej dynamicznym (chociaz jak bedzie w srode to tez nikt nie umrze)
martwy i wykroki stosowalbym zamiennie - tym bardziej ze kolega jeszcze nie jest obeznany i miesnie beda reagowac na jakikolwiek bodziec

skipy w piatek bez sensu, lepiej je dodac do srody
ogolnie brakuje brzucha, takze w poniedzialek czy piatek dac jakies brzuszki na lawce skosnej z obciazeniem za glowa albo/i unoszenie nog w zwisie na drazku

bieg dlugodystansowy bedzie przeszkadzal z dwoch powodow - rozwija nie te wlokna co trzeba i przeszkadza w regeneracji ktora jest tutaj bardzo wazna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
Cały trening Plyo-środa.sobota,nidziela.

Niżej wymienione ćwiczenia w poniedziałek, wtorek , czwartek i piątek
Quad jumps
Zrób 5 pełnych przysiadów &#8211; 4 normalne a za piątym razem wyskocz jak najwyżej potrafisz
Ankle Flicks
Stań prosto &#8211; używając wyłącznie siły łydek i kostek skacz na wysokość ok 20 cm
Przysiady
Wzniosy łydek- na bloczku o wys 15 cm
Wypady
Wstępowanie &#8211;z treningu AA2
Dodatkowe:
Pompki,
brzuszki,
podciąganie na drążku,
martwy ciąg z hantlami,
wykroki z hantlami,

Co wy na taki trening :D? Jeszcze nie wymyśliłem co i jak ponieważ czekam na uwagi , korekty , porady zanim ułożę plan ćwiczeń ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
witam po powrocie z wakacji ,trochę się pykało w siatę i myślę że progres jest ,zacząłem na początek kangroohops 3 tydzień zaczynam do tego 2 razy w tygodniu siatka,3 x (100 brzuszków i 20 pompek) do tego no i 2-3 razy w tygodniu bieganie długodystansowe 10km(przygotowuje się do Biegnij Warszawo 2 października jest ),pozdrawiam wszystkich jumperów :) update po wakacjach przesunę i potem porobię jakieś sensowne pomiary ;p :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22704
Uuu, dawno cie kolego nie było, cos wiecej napisz, wsadzisz jakas paczke :p:D?

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
Plan z dzisiaj...

Rozciąganie

Nogi:
-Wyskoki z półprzysiadu
4x6 20kg
-Przysiad klasyczny
6/4/3/2/1 85/90/95/100/105kg
-Wykroki
4x4 50kg
-Odwrotne wspięcia w staniu / wspięcia na palce
2x20 120kg

Rozciąganie

ruxon... jak możesz to pisz jakimi ciężarami operujesz

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2010-09-24 18:48:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4761
Dythican nie mam za wiele obciążenia, ale od 40 do 50kg. Póki co słabo rozwinięty jestem także nie dziwcie się że taka "zawrotna" "prędkość" :P.

Dzisiejszy trening:

Rozgrzewka
Rozciąganie
1. Podskoki ze sztangą 3x5 20kg
2. Ciężki przysiad 3x10 około 45kg
3. Wykroki 3x10 20kg
4. Żuraw 3x3
5. Unoszenia tułowia z opadu 2x20

Rozciąganie

Ogólnie powiem Wam tak - przesadziłem w środę na boisku, w czwartek, dzisiaj i jutro też przesadzę(gram ile wlezie bo u mnie jest problem zebrać osoby żeby zagrać po czterech lub po pięciu, więc korzystam z okazji) i spadł mi troszkę wyskok. Proszę Was, powiedzcie że to tylko z przemęczenia ;<
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

electro
Polecane artykuły