SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
krystek159 znajdz na neci foto kolana i zaznacz na nim gdzie Cie boli
ruxon na palcach, tylko oczywiscie nie na samych koncach palcow tylko tak jak skaczesz na palcach - naturalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
To dobrze robiłem, uff :D. <cieszy się jak dziecko>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Co do kolan, podobnie miałem, na początku zabawy z ciężarami i przysiadami. Po około miesiącu zaczęły mnie kolana naparzać... Ze nawet uklęknąć nie mogłem... Co zrobiłem? Przede wszystkim regeneracja, oszczędzaj kolana, maści rozgrzewające, zero dźwigania. Mi pomogło i od tamtego czasu zero problemów z kolanami. Oczywiście poprawiłem technikę siadów co i Ty (jeśli to u Ciebie kuleje) musisz uczynić. No i wizyta u lekarza też by się przydała.
Zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Mam pytanko: kiedy jakieś filmiki od Was?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Ja miałem nagrać naskok itd. ale nie bardzo było jak i kiedy. Hmm poza tym jestem w trakcie (a w sumie końcówka) planu treningowego, a na efekty i regeneracje trzeba będzie poczekać do nowego roku, także nie prędzej jak 6 stycznia 2011 roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Dythican, zniszczyłeś mi dzieciństwo :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
buahaha a ja myślałem że jesteś już duży (skoczny) mężczyzna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Buahahah! Jak widać pozory mylą :P. Na gwiazdkę zażyczyłem sobie resoraki <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Ja dzisiaj trening na siłce, z ciekawszych rzeczy 120kg w martwym na 5razy z zapasem ;p
Ogólnie czuje sie lekko przetrenowany, ale walczymy dalej !

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
ruxon, to wytłumacz mi od czego zacząć proszę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium