SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie mam dużego manewru z obciążeniami, gdzieś już pisałem. Jedyne co mogę skombinować to kolejno: 20kg, 40kg bądź 60kg. I tak:

1. 40kg
2. 40kg
3. 60kg
4. 40kg
5. 40kg

Co do czasu nie wiem, ale myślę że godzinka, może ciut dłużej.

PS. Z takimi powtórzeniami to czuje że poćwiczyłem. A nie to co wcześniej (3-4 serie) ;d

PS2. Tam kiedyś coś sapałem, że nie mogę wykonać windmill dunk na koszu, na którym mam 40+cm nad obręcz.. Teraz już wiem czemu. Przy naskoku mam prawą nogę z przodu, co utrudnia mi wykręcenie tego windmilla. Przy najbliższej okazji spróbuję nogi dać na odwrót.
Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-11 20:13:10

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-11 23:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
widzisz ja tak samo skacze. ale odpowiedni ruch biodrem i cialem i windmille wchodza lecz co prawda to prawda trudniej zrobic takie cudko skaczac z naskoku lewa-prawa i do tego prawa reka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Dokładnie. Ale nie powiedziałem że się nie da prawą z przodu ;P. Generalnie zauważyłem, że mniej osób skacze prawą z przodu :P. Zresztą dziś już prawie wykręciłem prawą z przodu ;). I doszedłem do wniosku że nie będę się przestawiał dla głupiego windmilla :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mimo wszystko na meczu wygodniej byloby wsadzac praworecznemu konczac lewa noga naskok, ja mam to samo i czasami poprostu wsadzam lewa reka bo mozna zaslonic sie cialem i przede wszystkim leci sie bardziej do przodu. Kiedys sprobuje sie nauczyc konczyc lewa noga. A noz sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
W sumie masz racje.. Ale wydaje mi się że po wybiciu wystarczy zrobić jakby krok w powietrzu.. No ale łatwo mówić.. Mi jest niewygodnie lewą z przodu, przy czym tracę około 30% skoka, jak nie więcej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
U mnie znowu tragedia ;/
podkreciłem sobie tym razem lewa noge, nie jakos mocno, ale bol sie utrzymuje, nie wiem co mam z tymi kostkami....

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 865
Mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie z poprzedniej strony? ;)

Football.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Krystek, nie mam pojęcia co to jest, więc nie piszę :P.

Cineko, wydaje mi się że masz po prostu słabe kostki, ew. totalny niefart w złym stawaniu czy jak żeś to zrobił ;/. Proponuję altacet/fastum etc. + masaż, mi zazwyczaj pomaga ;)

Dzisiejszy trening

WTOREK:

Rozgrzewka
Rozciąganie
1. Pompki 3x10
2. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x8
3. Wyciskanie francuskie hantlem 4x8
4. Brzuszki 4x20
5. Uginanie nadgarstków z hantlami w podchwycie 3x8
na przemian z:
6. Uginanie nadgarstków z hantlami w nachwycie 3x8
Rozciąganie

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-12 19:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Spada nam jakosc posta chłopaki...

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
... bo wszyscy trenują

Dzisiejszy trening:
rozciąganie

+skip A, B 2x30m
+sprinty 4x30m

Plyo:
- Wskakiwanie/zeskakiwanie na pudło (100cm)
3x10
- Przeskakiwanie koziołka/wskok na duże pudło (70/100cm)
3x10
- Przeskakiwanie przez koziołki (jeden za drugim - 70cm)

rozciąganie

Czuć trening, dużo lżej się skacze, bo w trakcie skipów i sprintów poskakałem do kosza. Czuć poprawę i że lżej się wychodzi w górę Popróbowałem naskoku z prawa lewa noga, chyba taki sam zasięg, kwestia tylko nabrania koordynacji ruchowej i oswojenia podczas gry

Zmieniony przez - Dythican w dniu 2010-10-13 16:28:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium