SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Niestety dostep do silowni bedzie tylko raz w tygodniu, wiec wymyslilem cos takiego.
I:
1) Przysiad przedni 5x5
2) Rdl 5x5
3) Push press 3x5
4) Wioslo 3x5
5) Dipsy 3x5
6) Unoszenie nog w zwisie 3x8

II: (w domu)
1) Przysiad na 1 nodze 5x5
2) Żuraw 5x5
3) Pompki planche 3x5 / pompki z klasnieciem 5x3
4) Podciaganie na drazku 3x5
5) Unoszenie nog w zwisie / cos na skosy 3x8

Dobry plan?
Ewentualnie dla zaoszczedzenia czasu ten drugi plan moglbym wykonywac obwodowo.

Zmieniony przez - damian2454 w dniu 2010-09-15 21:26:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Nie jestem specem, ale wydaje mi się, że mógłbyś pompki, podciąganie i dodać coś jeszcze typowo na ręce robić w środę, czyli zrobić osobny dzień na ręce, a w piątek dodał coś na nogi, np. drop jump albo zeskok > wskok na przeszkodę, ogólnie coś, gdzie poskaczesz. Ale wtedy miałbyś plan 3-dniowy. Jeszcze jakieś sprinty by się zdały ale to tylko moja sugestia. Lepiej poczekaj aż wypowie się na ten temat Sołtys, albo jakiś inny spec w te klocki ;).

@EDIT: W środę mógłbyś też wtedy jakieś brzuszki robić. (Zapomniałem dodać :P [ale dalej to tylko moja sugestia])

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-09-15 21:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie, zadnych obwodow. Ogolnie plan jesli chodzi o budowie wyskok wyglada dobrze, pompki, podciaganie itp wedlug wlasnego uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
U mnie dzisiaj po południu trening, dam jakas wypiske :p
Hadzbe jak tam trening?

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
narazie ostro kondycyjnie do ligi.
poniedzialek. sroda. piatek..

we wtorek bylem sobie zrobic klatke-triceps na silowni na ktorej zaczynam cwiczyc wyskok od pon(cool gym rzeszow)ogladnac sprzet itd
kilka osob zapytalo mnie co ja zrobilem ze swoimi nogami jak napialem w lustrze o0...odpoczalem troche od treningu na wyskok;)
ale paczki lajtowo leca dalej na 3,05 na naszej nowej hali w blazowej;) ktora zostala oddana do uzytku 1 wrzesnia...cudowna jest i ten parkiet<mniam> musze sprobowac wcisnac gdzies ta silownie ze 2 razy w tyg chociaz;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Trening oczywiscie sie odbył, i był mega dobry !!

Rozciaganie dynamiczne

1. Wyskok ze sztanga na plecach z 3s pauza w półprzysiadzie
5sx3px30kg
2. Rwanie ze zwisu
5sx3px45kg
3. Martwy
5sx3px105kg
4. Wykroki z hantlami
4sx5px40 kg
rozciaganie

Uwagi:
1. Tu ok, pauza i eksplozja w góre
2. Rwanie nadspodziewanie lekko ! Mysle, ze na nast treningu dodam z 10kg, bo nie sprawiało najmniejszych problemow...
3. Martwy light na maxa, spokojnie po tym cyklu przebije 120kg
4. Wykroki to juz dobitka...

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
potrzebuje pomocy:)
wiec mam treningi
wieczorami kolo godz 19.00 w poniedzialek ...srode...piatek...
mam ciagle dostep do silowni i musze gdzies wcisnac cos na wyskok:/
ma ktos jakies propozycje na plan?;/
juz tak chaotycznie wszedzie wszystko staram sie upchac ze nie wiem...

Poniedzialek:
klatka+triceps + trening na hali

wtorek:

podrzut
wycisko podrzut 6
+barki

sroda trening na hali

czwartek wolny

piatek trening na hali


Sobota:

box squat
wykroki
martwy ciag
wiosowanie sztanga


prosze ustawcie to jakos sensownie bo jestem w kropce i w rozpaczy:(( nawet plyo nie mam gdzie wcisnac ale zamiast tego mysle ze trening wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe ja bym zamienił martwy ciąg z wykrokami. Ogólnie wydaje mi się, że jeden dzień na nogi to za mało, raczej miałbym 1 dzień w celu podtrzymania formy, aniżeli dodatkowego boostu. W poniedziałek też lepiej chyba pierw trening na hali, dopiero potem poćwiczyć na siłowni. We wtorek mógłbyś dodać jedno lub dwa ćwiczenia na nóżki, albo wiosłowanie daj we wtorek i w to miejsce dorzuć 1 ćwiczonko na nogi. Tyle ode mnie Hadzbe, kombinuj ;).

Cineko fajny planik się wydaje. Gdzieś za 2-3 tygodnie muszę Cię wypytać o efekty :P.

Ja jak zwykle skatowany na w-f ;d. Jutro kolejny dzień ćwiczeń ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Chłopaki, noga juz duuuzo lepiej !
Byłem dzisiaj popakowac na 2.80 i wyskok na pewno nie spadł !!!
Czuc wzrost siły, ale brakuje dynamiki, jednak tyle czasu bez treningów szybkosciowych daje o sobie znac....
Co do planu, to jest super zrobiony, wraz z progressja obciazenia maleje liczba powt, co daje cały czas zapas i checi do bicia rekordów, a czuje, ze rekordy beda po cyklu ciekawe...
Chciałbym martwy 120+
Siad 110 (atg)
Zarzucic z 80
A wyrwac 60 :)

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Bo grunt to sobie wyznaczyć cel ;). Ja Cineko też mam ten problem, że ostatnio czuję torpedę w nogach, ale nie potrafię tego wykorzystać ;<. Na szczęście Sołtys pomógł z planem, teraz może być tylko lepiej :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium