SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282344

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Poniedziałek, więc plyo
Zeskok z pudła i wskok na schody
6 serii x2 ( każdy wskok na 5 schodek-progress
Wskok na schody, odwrót i zeskok na drop jump
4 serie x5 ( wskok na 5 stopień, a zeskok ze stopnia 6- podwyższyłem, teraz bedzie w sam raz)
Skoki boczne przez ławke, łączone ze skokami na jednej nodze
3 serie x5 i odrazu po 5 skoków na każdej z nóg, wysokość lawki 50-60 cm
Skoki z podciągnieciem kolan do klatki i rękami na głowie
2 serie x10
Przed treningiem dynamiczne rozciaganie ( coraz lepiej mi to idzie )
Uwagi
Od tego tygodnia zaczynam prawie codziennie trenowac mieśnie brzucha, aby je dostatecznie wzmocnic, oraz srodowy lub piątkowy trening zamieniam na boisko i doskonalenie techniki wyskoku tak, jak wyzej napisal Hadzbe.
No to tyle ode mnie

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja musze tez sie wziac w garsc...ulozyc jakis konkretny trening i sie zawsziasc;/
bo tak to sie opierdzielam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
No Hadzbe, nie ma opierdzielania .
Jak przestaniesz trenowac, to Cie taki młodziak jak ja przeskoczy i bedzie wstyd, bierz sie w garść

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Hadzbe, a Ty te rozciąganie dynamiczne to tylko to co na przedstawionym przez Ciebie filmiku czy coś jeszcze? I czy codziennie je robisz?
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wiesz u mnie to zlapanie obreczy to nie cud:)
kumpel 170 sie lapie....kumpel ze 185 zapakuje itd;)

co do rozciagania to robie co sie da....na sfd jest Atlas z cwiczeniami i tam jest rozciaganie...staram sie rozciagac od barkow ...ramion...brzucha,,plecow...po kostki:) dynamiczne robie roznie...napewno nie codziennie...ale napewno zawsze przed treningiemu i troche ze sttycznym po:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
a jak u Ciebie z aktualnym ciężarem przy ćwiczeniu box squat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1373
Plan na dziś to trening siłowy. I zrobie następująco:
przysiady ze sztangą na barkach 5 serii
martwy ciąg 4 serie
wykroki ze sztangielkami 4 serie
wspięcia na palce ze sztangą na barkach 5 serii.
Oczywiście przed i po rozciąganie. Też obecnie trenuje a6w 4 dzien żeby brzuch wzmocnić i trochę wyrzeźbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Mój jedyny plan na dzisiaj to leżec, bo zmeczony strasznie po wczorajszym plyo jestem :]

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1373
Ja już po treningu ledwo żyje a jeszcze czeka mnie dzis a6w. Gdyby nie nauka mógłbym się bardziej poświęcić treningowi ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Postanowiłem, ze jutro zamiast treningu siłowego bedzie doskonalenie techniki skakania na boisku.

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium