SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282396

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1323
koks

z tym do 21 to i tak bardzo maly % populacji moze miec przyrosty do tak poznego wieku. Z reguly po 17,18 latach ciezko juz cokolwiek urosnac, choc mam kumpla ktory do liceum przyszedl z 166 a wyszedl z 186.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
To do kiedy ktoś będzie rosnąć zależy od genetyki, odżywiania, trybu życia i gdzieś wyczytałem - od rozciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Ale mam zakwasy na całym ciele po plyo, masakra !!!!

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja dzisiaj miałem jakieś niedo....ne to plyo.. Będę mieć chwilę to coś wykombinuję zastępczego..

@EDIT: Widzę że temat umiera, raptem parę osób na krzyż coś piszę..

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-09-29 22:40:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
ruxon nie dygaj temat nie umiera, nie ma takiej opcji :P ja od dłuższego czasu nic nie piszę ale cały czas śledzę i oczywiście staram się ćwiczyć, dzisiaj trening na hali, mieliśmy sparinga :) wygralismy 3:1 :> ogólnie skakało mi się nawet nawet, ale czuć było jeszcze niedzielne przy***anie nóg na siłowni :P Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja we wtorek planuję już dunk na 3.05 ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
z jednej nogi piłka do siatki paczkę daje na 3.00 w sumie lipa, nie ma czym się chwalić :P ale mam nadziej będzie punkt odniesienia do moich przyszłych postępów z dżampem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja dzisiaj na poczatku w sumie sprzedalem fajna pompke ;)
kosze swiezo zmierzone i powyrownywane na 305cm ale i tak nie mialem kiedy co nagrac;/ oby w piatek sie udalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
U mnie dzisiaj trening w kosza wpadnie, ale bedzie masakra, bo wszystko mnie boli po wtorkowym plyo !!!!!

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja sobię trochę poskaczę dziś na w-f.. Na zakwasach ofc


@EDIT: paczki szły na 3.00-3.03cm (jakoś tak będzie mieć ten kosz) na zakwasach, prawie że na luzie.

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-09-30 17:24:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium