SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281325

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
.. takze przy podrzucie omijam dolna faze / martwy ciag + przyciaganie z akcentem na dolna partie wystarcza gdybym robil typowy podrzut bym sie przetrenowal wiec sztange podrzucam bez pomocy nog .. moze delikatna ... wiec ciezary w porownaniu do typowego z racji trudnosci spadaja o kilkadziesait kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale wlasnie w Twoim planie sa cwiczenia na np tylko na nogi jak wyprosty i uginania. Cwiczenia izolowane ktore maja minimalny (ale zaden) wplyw na wyskok...
Wiadomo ze najlepszy cwiczeniem na brzuch jest...przysiad. Martwy ciag tez jest niczego sobie pod tym wzgledem.
Zgodze sie ze prostowniki odgrywaja olbrzymia role przy wyskoku, ale lydki? One sie przydaja przy powtarzajacych sie skokach, przy wyskoku dosieznym maja bardzo nikle znaczenie.
Ogolnie plan wyglada na bardziej kulturystyczny. Brakuje jakiegokolwiek sensownego cwiczenia ktore pobudza czworoglowe np. NIe wiem czy podrzut robisz nad glowe tez ale jak nie to brakuje arcy waznych barkow.
Moim zdaniem teraz bazujesz na wczesniej wyrobionej sile i skocznosci bo tym planem jesli nie bedzie mocno progresowal w MC NIC nie osiagniesz. 15 letni dzieciak cos tam by wycisnal bo on by poprawil osiagi od samego patrzenia na sztange ale Tobie trzeba duzo bardziej zaawansowanych cwiczen, szkoda ze kolano sie poddaje...

ps. tzn podrzut robisz ze zwisu a nie z ziemii o to chodzi?

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2011-02-05 00:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
iron, pitolisz że plyo nie robisz... a te wypady na sale i liczne wsady? to już samo w sobie jest plyo i podstawa do poprawy wyskoku... skakać, skakać i jeszcze raz skakać

Jeśli chce ktoś zobaczyć co potrafi ten "dziadek" to zapraszam tu:
http://www.youtube.com/user/ironmarioo

A tak w ogóle:
Witam Cię Ironmarioo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hehe no swietnie to wyglada ze osoba w takim wieku rusza sie lepiej niz 99% malolatow
ale kosz na tej salce nawet 3m nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Wczoraj przed treningiem popróbowałem powsadzać trochę gałą do siatki Do kosza po prostu nie umiem. Bez problemu robiłem pakę z miejsca, a jak robiłem z nabiegu to uderzyłem łokciem w obręcz Wniosek jest tak: mega progres Jak będę miał okazję, to nagram filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Kosz u ironmarioo na salce ma 280-285cm gdyż się trochę zgiął od wsadów (pisał o tym n a tym drugim forum). Pisał także że nie ma aktualnie możliwości wbicia gdzieś na wymiar...
Santiago, a czy kosz był wymiarowy? hehe jeśli tak to faktycznie progres mega, bo łokieć na obręczy to ponad 45cm nad obręcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Kosze są wymiarowe bo grają na nich licealiadę. Jeszcze w poniedziałek popróbuję o ile na trening pójdę

Swoją drogą wątpię, że skoczyłbym 340cm Ale myślę, że ponad 330cm skoczę, tyko szkoda, że nie ma u mnie już miarki...

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2011-02-05 19:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kosze sa wymiarowe kiedy je sie zmierzy samemu zapamietajcie
widzieliscie zeby kiedys sedzia mierzyl kosz przed meczem? bo ja nigdy
za to widzialem wiele roznych koszy na roznych wysokosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hm, Sołtys.. Nie wystarczy powiedzieć, że to Polska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna i tak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium