SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ćwicz ćwicz ;). Powodzenia i szybkich efektów ;D
Ja będę próbował dobić do 110+ w ciągu 2 lat xd. Nie wiem czy to możliwe, ale ambicje są, a to najważniejsze :)

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-08-31 22:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ruxon ulozylem Ci poprostu troszke inny plan, ogolnie brakuje mi tutaj martwego ciagu troche, albo czegos na prostowniki, takze w piatek po wykrokach mozesz dac unoszenia tulowia z opadu np
w srode ogolnie dynamika szybkosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
No martwy póki co niemożliwy, gdyż nie mam dostępu do ciężarów. Anyway, dzięki Sołtys ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Teraz lece na siłke, jestem głodny progressu, musi byc dobrze !:D
pozniej wypiska!

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Powodzenia :D. Ja dziś zrobiłem plan na środę, jeszcze nie ten Sołtysa. Chcę porównać jedno z drugim. Miesiąc tego polecę, drugi drugiego i zdecyduję. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Spoks, trzeba znaleźć co jest dla nas najlepsze :D
No, nareszcie prawdziwy trening na siłce!
Rozciaganie dynamiczne
1. Wyskoki z przysiadu 3sx5px15kg ( max dynamika)
2. Zarzut ze zwisu 3sx5px50kg
3. ATG squat 3sx5px75kg ( dupa prawie po podlodze szorowałem xd)
4. Unoszenia tułowia ze zwisu 4x6x5kg ( max dynamika, przytrzymanie 3s w spieciu i opad)
5. Wspiecia na palce jednonóż 3x15
Rozciaganie
Dobry trening, widze, ze siła troche w przysiadzie spadła, ale da sie nadrobic, teraz lepiej technicznie go wykonuje, nizej schodze. Cały trening w stabilizatorze, nie było zle, tylko skoki nie szły tak jak chciałem, ale to wiadomo, jeszcze noga musi sie zregenerowac !
Bede latał :D

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
heheh :D No raczej :D. Widzę że hardcorowo ćwiczysz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Dzisiaj był raczej lajt, wszystko w granicach 70% max, za 2-3 tyg zacznie sie ciezko xd
Ty tez dawaj wypiski ze swoich ciezarów i treningów :]

Zmieniony przez - Cineko w dniu 2010-09-01 15:16:56

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja zwykłe ćwiczenia robię, pisałem że nie mam jakiegokolwiek dostępu do ciężarów. Najwcześniej jakoś na styczeń będzie sztanga. No a wypiska z dzisiaj:

1. Shock Lunges 2x10
2. Wznoszenia łydek na jednej nodze 2x15 (2 serie na nogę)
3. Przysiady na jednej nodze 2x5 (2 serie na nogę)
4. Przeskoki przez krzesło 50 cm 2x10
5. Zeskok + Wskok na przeszkodę 2x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
Hejka, troszkę mnie nie było :P w piątek trening na siłce na nogi był i przerwa, dopiero dzisiaj zaraz idę na trening siatki...
Cineko, szybkiego powrotu do zdrowia życzę i jeszcze lepszych wyników :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium