SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
fajnie fajnie, w końcu może zobaczymy sołtysa w akcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ciekawi mnie co bedzie bardziej ,,wyniszczajace'' dla guzowatosci...plyo?czy siady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Mi się wydaje, że przy plyo będą większe przeciążenia niż przy przysiadach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe, zależy jaki ciężar do siadów ;P

Sołtys, mam nadzieję że będziemy mogli Cię wreszcie obejrzeć :D

Btw. Jutro pierwsze wejście na salę w tym roku, trzeba będzie sprawdzić jump ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ruxon:
soltys juz dawal filmik jak robi plecak z miejsca takze wiesz......:D

a co do siadow to chodzi mi oczywiscie o ciezkie siady:) zarowno boxy jak i pelne...ciekawe przy jakich cwicznieach guzowatosc jest najbardziej obciazona:>

wlasciwie na silowni nie bylem od 22 pazdziernika(wtedy mi sie karnet skonczyl)
jakos choroba...to ta kontuzja... wyskok teraz jest fatalny ze tak powiem...
silowo czuje sie fatalnie...dynamicznie jeszcze gorzej....wsada na wymiarze nie moglem w poniedzialek zrobic:)a na 280 to nawet nie mowie jaki żal był....wszyscy z druzyny stwierdzili ze nie dosc ze latam ze 25cm nizej jak nie wiecej to mam totalny brak kordynacji;/
waga trzyma sie 75kg...choc kilka kg miesni zastapilo sie tluszczykiem...
teraz trzaskam 2xtydz plyo na pcozatek plus treningi...
niedlugo mam zamiar kupic ten karnet i sprawdzic jak moje nogi zareaguja:)
planuje tez jakas bombe odzywkowa.....
obym wrocil....bo chodze zalamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe nie przejmuj się, wrócisz jeszcze do formy. Tym bardziej że nie tylko chcesz, ale jeszcze coś z tym robisz :P. Ja od świąt też nie mogę dać paki na wymiarze XD. A co do filmiku Sołŧysa to widziałem, ale wiesz - dać palec... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Hadzbe wiadomo ze po przerwie potrzeba czasu na powrot do formy. To zadna nowosc i to jest normalne. Zamiast katowania plyo znalazlbym czas i miejsce na sprinty z roznych pozycji: lezenia, siadu, tylem, przodem. Nie dosc ze poprawi sie dynamika calego ciala to i koordynacja. Sila spada najszybciej mimo wszystko takze wskakuj pod sztanga i porob troche glebokich przysiadow. Osobiscie wydaje mi sie ze guzowatosc najbardziej dostanie po dupie gdy bedziemy wypychali kolana do przodu przy skakaniu czy przysiadach. Mimo wszystko - sily nigdy za wiele. Treningi i granie w kosza zastapi Ci plyo a sily nic Ci nie zastapi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ile razy robicie plyo, gdy macie treningi na siłowni i na sali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jak mialem silownie i sale to roznie....nie zawsze robilem bo byla sala ale staralem sie ten 1 raz zrobic:)

ps.

zrobilem dzisiaj dunka z narzutu na wf i sie jaram:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 226
mam do was takie małe pytanie jaki trening jest lepszy Gregry czy Peco?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium