SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
juz chyba wklejalem kiedys link z tym gosciem....cos mi sie zdaje ze koles ma winde wieksza niz Pan T dub...juz 2 lata temu TFB bylo nim zainteresowane ale chyba nie wyszlo;p





P.S takie wsady za 1 probami? kosmos straszny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Fajnie czasem pooglądać takich mistrzów skakania. Aż chce się trenować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no i właśnie o to chodzi :) ale ile to jeszcze trzeba się naćwiczyć, życia nie starczy, żeby takie wyniki wyrobić;P poza tym, trzeba być czarny ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Starczy życia i nie ma różnicy czy czarny czy czerwony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
akurat zycie to nie problem...kolor skory tez...
na ile kolana starcza:) gdybys mial niezniszczalne stawy...ahh bosko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
No to fakt.. Im wyżej się skacze, tym rzadziej powinno się to robić, jak się chce jeszcze poskakać ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Geny mają bardzo duże znaczenie. Nie mogę tego zcierpieć, że mój kumpel bez żadnego treningu ma o 20 cm więcej skoka ode mnie. Poszliśmy razem do gimnazjum sportowego profil siatkówka i przez 3 lata ja ogarnąłem bardzo dobrze technikę a on zawsze był skoczny i to mu wystarczało. Facet miał takie możliwośći a że był leniwy to olał treningi i koniec z siatkówką. Przy wzroście 182 łapał 326 bez jakiegokolwiek treningu na wyskok, aż boję się pomysleć co by było gdyby wszedł pod sztangę:D
Ale jak mawiają mądrzy ludzie kto wysoko skacze ten krótko skacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
no właśnie, na ile kolana starczą:) moje, to nie wiadomo, możliwe, że łąkotki walnięte, wkrótce badania etc, zobaczymy, jak długo poskaczę ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Wypowie się ktoś jeszcze?

przysiad: w miarę wolno schodzimy w dół -> siadamy na ziemi -> około dwie sekundy siedzimy na ziemi -> szybkie wyjście w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
Ciekawiej jest jeżeli biegniesz sobie truchtem i na sygnał(stoper, kolega) jak najszybciej siadasz i wybicie w górę. 2 minuty i zdychasz :D
Można urozmaicać, zamiast siadać to pompka i wybicie.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-04-10 17:52:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium