SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja jestem narazie zalamny swoim wyskokiem:) jakies paskude i wielkie spadki no ale zobaczymy co sie bedzie dzialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
moze sie przetrenowanie wkradło, co?
Ja ost przezywałem to samo, trzeba odpoczac i tyle :]

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ale znowu nie pracowalem ani nie trenowalem ostatnio chwilke bo silki nie mialem....teraz mam....wogole skacze sztywno z pilka...strasznie wolno na biegam...poprostu nie mam checi zeby sie rozpedzic nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Myślałem o obciążnikach do treningu plyo ;] nie wiem czy to dobry pomysł bo ekspertem nie jestem... samo plyo przecież nie jest takie cięzkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jest wlasnie ciezkie, jak Ci zbyt latwo to zwiekszasz wysokosc przeszkodzy, schodka itp po co psuc naturalne ruchy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Dokładnie, uwazam tak jak soltys, obciazniki sa niepotrzebne...
Ja dzisiaj nareszcie mogłem sie wyrwac na siłke, oto trening.
1. Wyskoki ze sztanga na plecach 4x5x30kg
2. Zarzut sztangi ze zwisu 4x2x72,5kg
3. Martwy ciag 4x3x115kg
Ogólnie siły nie trace po tej przerwie od silowni, mam nadzieje, ze teraz bede mogł czesciej na nia chodzic...
W martwym było smiesznie, bo zle policzyłem i wydawało mi sie, ze robie z 95kg i mysl ' ale dupnie z siłą'. Zrobilem serie, odkładam obciazenie i tak patrze ' przeciez tutaj jest 115kg!'. Sie troche zdziwiłem :d

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
Zarzut 6x2 70kg
Bulgarska fala 5x5 70kg
Clean puls 5x3 100kg
Wyciskanie stojąc 5x5 70kg

narazie jade na malych ciezarach:)od przyszlego tygodnia wchodze juz na konkret bedzie;D o 18 jade na spotkanie na rosir do rzeszowa odnosnie grania w 3 lidze;D ale nic nie zapeszajmy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Rozciąganie

Plyo niestety muszę znowu ominąć, gdyż ostatnie 4 dni były masakrą... Codziennie po kilka godzin na boisku, mecze, dunki na niższych koszach... Nogi muszą odpocząć...

Nogi:
Rozgrzewka przysiad
50/70/90kg
-Box squat
6x2 132,5kg
- unoszenie sztangi ze stojaków
? x 160kg
-Wykroki
4x4 65kg i tu pozytywne zaskoczenie gdyż jeszcze do niedawna ciężar 50kg stanowił problem by technicznie prawidłowo zrobić to ćwiczenie a tu proszę 65kg
-Odwrotne wspięcia w staniu / wspięcia na palce
2x20 120kg

Rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
oto moj wielki dzien:) gram w 3 lidze w kosza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
No i gratulacje teraz czekać tylko kiedy będzie o Tobie głośno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium