SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hmm to ja jeszcze pomyślę jak dograć te przysiady ze sobą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kurek Twoj poziom wiedzy jak i kultury jest ponizej krytyki, sam sie pograzasz, idz do innej piaskownicy, ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3597
pomyśl nad swoją wiedzą lipne info im trochę dajesz raz w tygodniu siłę na siłce Żenada buuuuu
pozdro co chodzi o moją kultury koleżanki nic nie maja przeciwko niej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Sołtys, a gdybym tak gdzieś dodał martwy na jednej nodze? Przydałoby się?

@Jezu Kurek kto Cię na druty wpuścił...? Jak masz pisać to pisz to tak, by nie urażać innych..

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-09-05 02:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Kurek wiem ze to prowokacja ale zeby potwierdzic swoja racje powiem Ci ze zawodnicy ktorzy okolo 400kg w siadzie potrafia sie regenerowac po ciezkich siadach 10 dni...i to nie jest moj wymysl, ale Ty oczywiscie wiesz lepiej, 150 lat stazu na silowni i 750kg na 3 ruchy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ruxon w poniedzialek masz zurawia, cwiczenie glownie na dwuglowe i w piatek masz wykroki - dwuglowe i dupa, takze w tym planie nie ma sensu, pozniej jako alternatywa dla ktoregos z tych dwoch cwiczen - czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Aha, ok, dziekówka ;). Przysiady zostawię na dwóch nogach, przed ćwiczeniami (ale po rozgrzewce oczywiście) może zrobię po 1x5 na nogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
takie podstawy: staraj sie robic jak najdynamiczniej cwiczenia, nawet na jednej nodze, schodzisz spokojnie nisko i pozniej starasz sie wyskoczyc, nawet do wspiecia na palce
dynamiczne rozciaganie przed cwiczeniami, statyczne po cwiczeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hm tyle to wiem, tylko nie rozumiem właśnie tych rozciągań - dynamiczne a statyczne ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na youtubie znajdziesz wszystko, dynamic i static stretching
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium