SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
jutro nagram filmik jak skacze
do kosza im wrzucę na forum z jednej nogi fajnie mi się wybija,idę z bratem najpierw siatka a potem poskacze do tego kosza ,paczek nie będzie ale po prostu sprwddzić się chcę ile ja tam sakcze i będe prosił o komentarz jakieś rady itp ,filmik będzie jak najbardziej aktualny z jutrzejszego poranka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
zaraz wrzucę filmik :P
ale chciałbym coś wiedzieć,mając do dyspozycji hantle razem wszystko 20 kg (10kilo na łapę) można z tym robić coś na skoczność
Bardzo byłbym wdzięczny za rady i dpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Siemano, dawno mnie nie było, awaria kompa.
trenuje normalnie, wcozraj skakanie i jest coraz lepiej.
Na 2.95 paki leca :D.
Nagram skakanie w niedziele i wrzuce, bo jest progress !:)

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
Cineko jaki synchron :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ja sie caly dzien opalam i regeneruje nozki:)a wieczorem trening;D
bylem dzisiaj na aswalcie z chresniakiem 3 letnim bo go bawie;D
on bedzie skakal 10 metrow;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594








Dzisiaj poranek siatkoweczka 2 sety patelnia byla ale milo i przyjemnie :) to byl normalny kosz 305cm

Zmieniony przez - Brodawka w dniu 2010-06-10 14:45:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
na 1 rzut oka to slaba koordynacja rak z cialem:) rece u Ciebie skacza osobno i reszta osobno:P reka ktora skaczesz do kosza nie robi u Ciebie zabardzo zamachu...trzymasz ja przy brzuchu i stamtad do gory wyprowadzasz
co to za boisko? ORLIK? bo na takich koszach ostatnio gralem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
tak orlik dokładnie tak :)

czyli nabieg jest w porządku?? :)
czyli synchronizować ręce z ciałem ,no postaram się :)

hadzbe a mając do dyspozycji hantle (20kg całość) można robić jakieś ćwiczenia na skoczność w warunkach domowych :)?

Zmieniony przez - Brodawka w dniu 2010-06-10 16:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mozna zrobic wiele, tylko ze beda to bardziej cwiczenia dynamiczne niz silowe bo 20kg dla faceta to zart, wszelkie wykroki, wyskoki z przysiadu ze szrugsem ramion, jak dasz rade mozesz zalozyc 20kg na jedna sztangielke i robic rwanie jedna reka (sa filmiki na youtubie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
ale na początek to dobre :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium