SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282181

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Rozciąganie

Nogi:
-Wyskoki z półprzysiadu
4x6 30kg
-Przysiad klasyczny dupą do ziemi
6/4/3/2/1 90/95/100/105/110kg
-Wykroki
4x4 52kg
-Odwrotne wspięcia w staniu / wspięcia na palce
2x20 120kg

Rozciąganie

Oraz dzisiejsze pomiary:
Obwód brzucha 82,5 => 81-81,5 cm
Waga 78 => 76,6-77 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Piątek:

Rozgrzewka
Rozciąganie
1. Podskoki ze sztangą 3x10/10/8
2. Ciężki przysiad ze sztangą 4x10/8/8/8
3. Żuraw 5x4
4. Unoszenia tułowia z opadu 2x20

Rozciąganie

@EDIT: W tym tygodniu nie robiłem pomiarów, zbyt duże zakwasy żeby skakać ;p. Dythican, faktycznie jedziemy podobnym planem :D

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-08 19:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
przepraszam za jakosc ale dopadlem tylko jakis telefon:)
wiec zdazylem sie rozgrzac z 5 minut i dac pare paczek...potem zostalem besztany i za kazde dotkniecie kosza na sali mam placic teraz zlotowke;/ za wsad wywala mnie z hali....co za zacofani ludzie...szok...fajnie sie pakowalo z kumplem 196cm...260zasiegu! masakra...ale i tak nie ogarnia mnie i mowi ze maszyna jestem nie czlowiek:P niedlugo go biore i zaczyna wyskok ze mna pewnie trenowac:)
pozdrawiam serdecznie i latajcie! w niedziele mam turniej otwierajacy sezon...i pierd*** taki pokaz na rozgrzewce....ze ludzie zemdleja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291




i gorna krawedz jest 345 pomylka;/

Zmieniony przez - Hadzbe w dniu 2010-10-08 21:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe, ładnie, ale kamerzysta mógł stanąć od strony okien :D. Swoją drogą... Ładny rygor.. 1 PLN per touch.. Ktoś ma nierówno.. ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pompka tylem idealnie wyszla
nastepnym razem jak bedziesz chcial pokazac zasieg skocz reka do obreczy poprostu
ogolnie fajnie dynamicznie to wyglada, musiales naprawde duzo plyo robic
Twoj kolega wyglada jakby przed chwila z wozka wstal i uczyl sie biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
ruxon
nierowno to ma trener i opiekun hali;/ ja od zawsze mialem bzika na punkcie wsadow i skakania i mnie to strasznie jara...konczyl bym co sie da wsadem...a to nie odpowiada i w sumie sie nie dziwie. ale juz tak sa na mnie wkur** ze nie moge nawet dotykac choc sie tlumacze ze nic nie zrobie... poprostu wiedza ze pare koszy..hmm..zniszczylem:P no ale jak konczymy trening...patrze na trybuny...a tam pare siatkarzy z resovi..i innych..i patrza na mnie...to az mnie tak nosi....ze szok..

Soltys88:
plyo+sila i to wg mnie jest zloty przepis..zreszta sam najlepiej wiesz bo 3/4 mojego treningu to Twoje rady.
a kolega hmm...zero dynamiki...bardzo dlugie rece...wsadza tak na styk i bardzo proste rzeczy...z 2nog obreczy ledwo dotknie wiec pozostawie bez komentarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Na mnie się póki co w-fista wkurza jak tylko dotykam obręczy. Jak złapie obręcz to mam przesrane. A jak wsadziłem to myślałem że mnie zje.

@EDIT: Apropo treningów, co ileś tygodni będę robił swap(zmianę) na jeden/dwa tygodnie, zamiast 2x siła 1x plyo, będzie 2x plyo 1x siła. Co sądzicie i mniej więcej co ile tygodni to robić?

@EDIT2: Kombinuję też tak z powodu zimy, nie będzie gdzie grać, a nie chciałbym żeby mięśnie się zastały(spadek dynamiki z powodu braku gry).
Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-08 22:15:24

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-08 22:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Witam panowie , pozwolcie ze dołącze sie do tematu :)
Moim celem jest oczywiście zwiększenie wyskoku.Mam 180cm, waże 67kg , wyskoku w cm nie znam , lecz potrafie doskoczyć do obręczy kosza (na 3.05 pakuje piłką od siatki )Chciałbym poznać jakiś w miare prosty trening , ktory moglbym stosować w domu.Przewertowalem pierwsze strony tego tematu i jest tam glownie o kangaroshops , ktory ponoć niszczy kolana.A w moim wieku - 15 nie chce ryzykować jakichś kontuzji.Jakby ktoś mogl prosze o jakieś rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Przeczytaj cały temat, a nie pierwsze strony.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium