SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Sołtys, pomozesz mi w ułozeniu planu?
Nie wyrabiam z regeneracja na tym planie, chcialbym 2 razy w tyg cwiczyc cale ciało z naciskiem na przysiady na jednej sesji, a na drugiej martwy, tak zeby utrzymac ew poprawic siłę, ale nie przeszkadzac w regeneracji..
Nie dam rady zwiekszyc wyskoku w sezonie

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Może ja spróbuję:
(bez kolejności, choć reguła jest taka, że ćwiczysz od największych partii mięśni do najmniejszych)

I.
Przysiad Ciężki
Wiosłowanie
Uginanie ramion ze sztangą(biceps)
Brzuszki/Unoszenie nóg w zwisie
i może jeszcze pompki, unoszenia tułowia z opadu

II.
Martwy Ciąg
Podciąganie na drążku
Uginanie ramion ze sztangą(triceps)/Wyciskanie francuskie hantlami
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
Rozpiętki hantlami
Wznoszenia Łydek ze sztangą(opcjonalnie, w końcu całe ciało :P)

Tak bym to widział, ew. pozamieniał jakieś ćwiczenia. A no i dostosuj kolejność ;p

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-10-02 22:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rano cos pomysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
Zerknął by ktoś do mego wcześniejszego postu? Tam małe pytanko mam odnośnie swojego treningu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Kimbudus, nie rób tych samych ćwiczeń. Przykładowo możesz robić w poniedziałki martwy ciąg, przysiady do ławki i ewentualnie wykroki, a w piątek podskoki ze sztangą -> ciężkie przysiady(te dupą do ziemi) -> żurawie. Do podskoków to nie przesadzaj, ja na początku skakałem z 10kg żeby się oswoić, teraz tyram z 30kg i raczej nie będę szybko zwiększać ;p. Tak bym to widział, ale chyba będzie za dużo ćwiczeń na poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
Rurox, plan niezły, ale poczekam co powie nam guru xd

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
No tylko mówiłem, musisz po kolei sobie ustawić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
I.
Przysiad Ciężki
wykroki/przysiad bulgarski 2s
Wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce poziomej
Rozpiętki hantlami
Uginanie ramion ze sztangą(biceps)
Wznoszenia Łydek ze sztangą

II.
Martwy Ciąg
Wiosłowanie
Podciąganie na drążku
Uginanie ramion ze sztangą(triceps)/Wyciskanie francuskie hantlami
Brzuszki/Unoszenie nóg w zwisie

Jeszcze dodalbys gdzies Push press ale to sam zobaczysz ktory trening bedzie lzejszy i gdzie bedziesz mial wiecej sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1373
Ja w czwartek robiłem plyo, dużo skoków i gry w kosza.
W sobotę trening nóg na siłowni:
1 przysiad ze sztangą na barkach (oczywiscie z dupą do ziemi) 5 serii po 12/10/10/8/6
2 martwy ciąg na prostych nogach 5 serii pow 10/10/8/6/4
3 wykroki ze sztangielkami 3 serie pow 14/12/10
4 wspięcia ze sztangą na barkach 5 serii pow 12/12/10/10/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
WITO16 zmniejsz ilosc powtorzen, nie o takie pobudzenie miesni/ukladu nerwowego nam chodzi przy wyskoku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium