SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Po paru dniach regeneracji, dziś postanowiłem sprawdzić czy stare rekordy w siadzie i martwym ciągu w nowej niższej wadze dam radę zrobić... Przysiad w miarę spoko poszedł, ale martwy już na zmęczonych nogach gorzej, bo do 140kg (150rekord). No ale nic, teraz będę ćwiczył pod siłę 17tyg, więc siła pójdzie
Na zmęczonych nogach poszedłem dziś na halę, z racji rozgrywanego meczyku... W końcu udało mi się zmierzyć wyskok, także po tygodniu regeneracji:
mój max wyskoku to ~90cm

Aktualne dane:
Wiek: 24lata
Waga: 77kg
Wzrost: 182cm
Zasięg ramion: 240cm
Dosiężny: ~ 78cm / 318cm
Naskok (jedna ręka): ~90cm / 330cm
Naskok (dwie ręce): ~80cm / 320cm

Ogólnie jestem zadowolony, ale na tym nie spocznę

P.S. po meczyku na zmęczonych już nogach razem z dwoma kumplami zabawiliśmy się w dunk'i, i muszę powiedzieć że mimo pierwszych niepowodzeń, zaczęły sypać się z mojej strony dość mocne dunk'i Żałuję że nie nagraliśmy nic, ale trudno, jeszcze będzie okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
plan wykonany w 120% dzisiaj 160x2 w przysiadzie;) peklo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ładnie Dythican, trzymam kciuki za dalsze postępy ;). (Ile ja bym dał, żeby zmierzyć wyskok :D)

@EDIT: Hadzbe - to samo co do Dytha :D

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-04-12 22:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 918
Widzę jest siłą! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
strasznie sie ciesze:) naprawde czuje sie lekko i dynamicznie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Siemano kieruje pytanie do koszykarzy co sądzicie o tych butach mam zamiar je dziś kupić i jak myślicie czy są dobre? http://allegro.pl/jordan-niepelnowartosciowe-roz-45-i1538533273.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
Brawo Dythican i Hadzbe:) jakoś widzę, że wszystkim zaczyna iść:) a ja wczoraj na sali byłem, po treningu nóg, ale w sumie i tak było spoko, małymi kroczkami wyskok idzie w górę, za msc redukcja, to jak będę lżejszy, to może będzie jeszcze lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Panowie i Panie nie kupujcie butów które zamieściłem powyżej to na 100% podróbka sprawdziłem sam na zdjęciach to na 100% falsyfikat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1363
dokladnie oziman to sa w 100% podróby!!

"Wszyscy są mi bliscy. Nie wierzę w rasę. Wierzę w przyjaźń."- MJ23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1266
A ja mam problemik ; <
po pierwsze cwicze tym samym ciezarem (obciazenie laczne 40 kg...) i nie idzie nic teraz w wyskok, lecz mysle ze to wina ze za malo obciazenia.
po drugie z miejsca doszkocze do obreczy lecz z naskoku to samo, tylko do obreczy, nie wiecej... w czym tkwi problem? moze zle wykonujemy naskok? ; d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium