SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam! Mam nadzieje ze niektorzy mnie jeszcze pamietaja:) Od jakiegos czasu przgaladam ten temat ale narazie nie moge brac aktywnego udzialu w treningach. Powodem dla ktorego nie moge cwiczyc wyskoku jest matura a raczej nauka wiec zbytnio nie ma czasu:( ale wyskok mysle ze systematycznie sie poprawia bo treningow siatkowki sobie nie odpuscilem tylko jeszcze jeden dolozylem lacznie 3x w tygodniu i przez ta systematycznosc czuje ze przybywa mi nie tyle mocy co szybkosci, dynamiki co procentuje wiekszym zasiegiem. Czesciowo pozbylem sie z domu silowni zostala tylko sztanga z malym obciazeniem. Chcialbym jakos poza dniami treningowymi popracowac glownie nad miesniami brzucha, bo mam nadzieje ze poprzez zwiekszenie ich sily zwieksze co nieco wyskok a takze sile ataku. Polecicie mi jakies najlepsze cwiczenia ktore beda efektywne. Mam zamiar cwiczyc takze ramiona dla poprawienia ataku. Moglbym prosic o kilka cwiczen na brzuch a takze na ramiona (chodzi glownie o przedramie, triceps)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Wybiórczość podczas treningu nie jest wskazana, jak już znajdziesz czas, to potrenuj całe ciało, a nie selekcjonujesz partie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Witam! Panowie mam poważny problem. Moje wyniki sportowe nijak się przekładają na wyskok. Tyrałem jak głupi, a efektów żadnych. Nie mogę złamać 100cm dosieżnego. Zawsze wychodzi mi jakoś 96-100cm.
Wzrost: 190cm
Waga: 79kg
Wyniki siłowe:
przysiad: 205kg
Martwy ciąg: 200kg

Nie rozumiem co jest nie tak. Wyniki w biegu na 60m i skoku w dal z miejsca poprawiły się znacznie. Zatem to nie wina dynamiki, o którą zresztą dbam. Czy przyczyną może być zła technika skoku? ;O Chodzi mi o skok dosiężny. Wydaję mi się, że nie da się źle skoczyć. Nie wiem w czym dopatrywać się błędu. Mam depresję, bo walczyłem na siłowni bardzo ciężko przez ostatnie 3 miesiące i nic oprócz poprawy wyników siłowych i tych w biegu i skoku w dal nie dało. Jestem tak zdesperowany, że mam zamiar kupić dwa flakony octanu trenbolonu i zacząć to wstrzykiwać ;/ DORADŹCIE COŚ, PROSZĘ.

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Siemano znowu. Piszę z zapytaniem co najlepsze na stawy(głównie kolana ale staw to staw). Mój problem jest taki że od kiedy zacząłem szybko rosnąć jakieś 2 lata temu(urosłem 15 cm) i ciągle rosnę dlatego moje stawy nie są porządnie zrośnięte(mam podwójnie skręcone lewe kolano) dlatego ślę zapytanie czy znacie jakiś środek(nie za drogi) na stawy np. Glukozamina(tania i podobno działa).
Jeszcze raz pozdro.
Oziman94
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja po skręceniu kolana brałem 4flex - w TV reklamują i Duo Stawy (ok. 25zł). Szczerze mówiąc, to chyba nic mi nie pomogło, w miarę, jak odzyskałem pełną sprawność ruchu, to poszedłem na siłownię i zacząłem odbudowywać mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
po skreceniu kolana to robi sie operacje zadne tabletki nie pomoga, chyba ze po operacji
KML_ sprobuj moze dla odmiany popracowac z przysiadem ze sztanga z przodu. Masz mocny posterior chain i to moze powodowac dobre wyniki w biegach i dynamice. Sprobuj wzmocnic czworoglowe, barki, kaptur. Czyli przysiady ze sztanga z przodu + rwanie/power clean + push press...Technika wyskok oczywiscie jest wazna ale to musisz sam podpatrzec na youtubie i probowac!
Ogolnie gratuluje wynikow, mozesz napisac plan po jakim dobrze poszla Ci sila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Pewnie, że mogę podać plan. Przysiady do samej ziemii 5x5
Wykroki chodzone 6x5
Dwugłowe na maszynie 5x5
Prostowanie nóg na maszynie 5x5

Dzień dynamiki:
Podrzut 6x6
Zarzut 4x6
Ćwierćskok z hantlami 4x10
Pajace 4x12

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
martwy gdzies wcielo...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Dzięki Sołtys za odpowiedź. Górę rzeczywiście mam zaniedbaną, wręcz tragiczną. Zacznę robić barki, bicepsy i górną część pleców. Oby to pomogło... :) Naprawdę nie wiem już co robić. Naczytałem się o magii dopingu i jeżeli po 2 miesiącach nic się nie ruszy to kupię testosteron albo tren ;/

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
Martwy robię w dniu pleców

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium