SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282478

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ta.. Cineko kanibalu, zjadłeś jeszcze pół szyi xd.

PONIEDZIAŁEK:

Rozgrzewka
Rozciąganie
1. Przysiad do Ławki 5x8
2. Power Clean 4x6
3. Martwy Ciąg 4x8
4. Wiosłowanie 5x8
5. Uginanie Ramion ze Sztagą 5x4

Rozciąganie

Pytanie:
Jeśli sklecę jakiś zastępczy planik na zimę (dynamika, czyli siła 50%/plyo/plyo/siła + rączki i klatka jak jakoś zmieszczę) będą chętni do ocenienia/poprawienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
No masz racje z tą szyja ;p
Mój trening na siłowni wygladał tak:
1. Power clean do 4x50kg
2. Squat do 5x75kg
3. Podciaganie na drazku 5sx5p
4. Wyciskanie na klatke do 5x60kg
+ brzuch i rozciaganie :)
Zaczynam wracac na własciwe tory :D

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Heheh to dobrze :D. Ciekawe jak będą wyglądać te nasze wypiski z 1-go grudnia ;p.

Btw: Ten koleś (Haneef Munir) ma w tym przypadku coś koło 160cm verta ;<. Pozazdrościć to za mało ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nie wierzcie w ten filmik, na speedballingu już go rozgryźli. kamera nisku ustawiona, a kosz jest niżej niż 3.05m... wystarczy przyjrzeć się w 2giej sekundzie, gdzie nogi ma jeszcze na ziemi a ręce już siatki dotykają... to w takim razie ile musiałby mieć wzrostu i zasięgu rąk? fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
A to chamy.. Chcieli nas wyrolować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wiem dythican tez to rozkminilem...wystarczy popatrzec jak jeszcze dotyka stopami...gdzie gosc ma juz rece o0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Panowie, dzisiaj na lajciku wsady Z KOZŁOWANIA z naskoku na kosz bliżej mi nieznany(3.00-3.05m, dokładnie nie wiem) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482
Pełne przysiady 5x8
Przysiad bułgarski 5x8
Wspięcia na palce 4x20

Ja coś czuję, że będzie cholernie ciężko ponownie ruszyć mojego jumpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja też to czułem, ale nie myśl o tym - sam się ruszy, tylko ćwicz systematycznie.

@EDIT: już po zawodach.. trzecie na cztery w powiecie x.x. Ale to co się tam działo.. Takiej koszykówki nie widzieliście ;d


Zmieniony przez - ruxon w dniu 2010-11-17 13:52:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium