SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Ja póki co nie mam możliwości bo zerwano u mnie miarkę z tablicy na sali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
Wzrost-182cm
Waga-70kg
Zasięg ramion- 243cm
Dosiężny- 303 (60cm)
Naskok- 306 (63cm)
Z jednej nogi- 315 (72cm)

U mnie lipa przez święta ,troche dynamika poszła i siły brak , ale wracam do plyo i mam nadzieje będzie dobrze . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Wróciłem z sali, mega zakwasy po poniedziałkowych nogach nie ćwiczonych od 2 tygodni. I po sprawdzeniu wyskoku nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo przy 70cm dosiężnego mam 83cm z naskoku, czyli zwiększyłem różnicę między tymi rodzajami skoku...

Wzrost-182cm
Waga-76kg
Zasięg ramion- 240cm
Dosiężny- 70cm (310cm)
Naskok- 83cm (323cm)
Z jednej nogi- 75cm (315cm)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Dythican, wydaje mi się czy latało Ci się już wyżej?;< Anyway - najgorzej nie jest :P.

Ja najszybciej jutro zmierzę, choć wolę nie, bo podejrzewam, że się załamię XD

@EDIT: DwightH12 - to nie fair - jesteś niższy ode mnie o 4cm, a masz większy zasięg ode mnie o 1 cm ;<

Zmieniony przez - ruxon w dniu 2011-01-06 22:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
No właśnie było lepiej, ale najwyraźniej ostatni plan treningowy był do dupy... teraz próbuje tazzo, zobaczymy, jak nie będzie efektów to wrócę do planu z października.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
daniel653 are you kidding? prostowanie, uginanie? ile mozna to walkowac? to nie dzial kulturystyczny, my nie robimy prawie w ogole cwiczen izolowanych!
nie widze w planie nic na plecy, na barki. Raz w tyg przysiad starczy, innego dnia daj martwy ciag albo good morning, daj gdzies wykroki/przysiad bulgarski. Wspecia w siadzie sobie daruj. Brzuch ciezko tez ma byc...
Santiago92 staram sie trojbojowo, czyli gorna czesc uda nizej niz kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Rozgrzewka/rozciąganie

Nogi:
A Przysiad bułkagrski ze sztangą
5x każda noga 17kg (1 sztangielka)

B Przysiad równoległy ze sztanga na barkach (szybkie zejście. 3s zatrzymanie i dynamicznie w górę)
3x 55kg

C Wyskoki prawa noga/lewa noga ze sztangielką w rękach
x5 5kg (1 sztangielka)

D Wskoki i zeskoki z podwyższenia na jednej nodze
5x każda noga (pudło 72cm)

E Dzień dobry
6x 55kg


+Brzuch siłowo

Rozgrzewka/rozciąganie

P.S. W niedziele turniej w kosza w Działdowie, trzymajcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Wyskok zmierzony, błąd maksymalny: +/- 2 cm.

Wzrost: 186 cm
Zasięg: 242 cm
Waga: 76 kg
Wiek: 16 lat
Wyskok z miejsca: 315 cm (73 cm)
Wyskok z jednej nogi: 318 cm (76 cm)
Wyskok z naskoku: 332 cm (90 cm)

Trochę dziwnie duża (jak na mnie) różnica między dosiężnym a naskokiem, no ale tak to zostało zmierzone. Lekki szok jest, spodziewałem się spadku, a tu zdaje się, że wyskok z naskoku mi został, może nawet troszkę podrósł :P. Dzisiejszego treningu nie będę Wam wstawiał, bo to co ja teraz ćwiczę to naprawdę wstyd :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32349
@soltys88

co do prostowania i uginania nog to mam mieszane uczucia. bo co ogladam film z treningow silowych czy reprezentacji polski czy klubu, to wszyscy zawodnicy wykonuja wlasnie te prostowania i uginania nog.

u mnie po swietach dramat. wyskok poszedl wyzej o jakies 10 cm ale kompletnie zgubilem dynamike i czucie pilki w ataku. gram o 100% gorzej niz przed swietami :(, a najgorsze to nie wiem jak wrocic do formy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Wydaje mi się, że w tym przypadku najbardziej pomocna jest intensywna gra..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium