SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 281262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
ale dostaliśmy w dupe od bułgarii... Idę na trening, na ostrej k**** Będą Cwiczenia dobrze wchodzić
a na filmiku, piękne paczki, i świetny dżamp :P też tak chce...

Zmieniony przez - Kimbudus w dniu 2010-10-01 18:36:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Mam ogromne wątpliwości co do obręczy, więc jutro idę zmierzyć kosz, który do tej pory uważałem za 3.05m bo nie wierzę w wiarygodność wyskoku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
oficjalnie zmierzone 346 na treningu. kosze wymierzone i wycentrowane.
windmill ekstra.pompka ekstra. wsad w czasie grania był. pod noga nie zrobie;/
jestem w szoku. dziekuje dobranoc. o0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Hadzbe, ładnie ;o. Czekam na jakieś świeże filmiki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 775 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22704
U mnie narazie jakeis zwatpienie i przetrenowanie sie wkradło...
Za duzo treningów, brak progressu, potrzebna mi przerwa chyba...

http://www.sfd.pl/Cineko/dziennik/_no_to_leeecimy-t598458.html#post3 / dziennik treningowy

"Bez woli przygotowania, nie ma woli zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja dopóki nie pomierzę koszów SAM nie będę wiedział ile mam wyskoku :s. Jutro zmierzę dwa może trzy kosze, zależy jak z czasem, bo kawałek drogi jest ;p.

Cineko, może nie tyle co przerwa, co operowanie na mniejszych powtórzeniach/mniejszych ciężarach żeby się nie zastać, załóżmy tydzień bądź dwa ;). Ja osobiście nie przerwę póki nie będzie 100 cm z naskoku, potem gdzieś z 2-3tyg przerwy i jadę do 125 :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1992
Nogi:

-Przysiad klasyczny
10/10/8/4/2 60/70/80/90/100kg
-Wykroki
3x10 na noge 40kg
-wspięcia na palce
3x12 60kg
+trening barków.
Mam od razu zapytanie do bardziej doświadczonych. Mianowicie, staram się robić 2 treningi na nogi w tygodniu, ogólnie lecę klasycznym systemem treningowym (czyli 1dzień klatka+biceps 2dzień grzbiet+triceps 3dzień nogi+barki). Z uwagi na to że robię 2x nogi, dodaję nogi do klatki+bica, martwy ciąg dołączony do grzbietu. I teraz tak, na nogi w tych treningach robię te same ćwiczenia, czy warto może coś zmienić? I jeszcze pytanie mam do ćwiczenia z wyskokami ze sztangą? Jaki cięząr do tego pobrać, jak to mniej więcej robić? Nie chce się "popsuć" przez niewiedzę :P może jakiś filmik ktoś ma?
Trochę dużo napisałem, ale mam nadzieje że da się zrozumieć o co mi kaman. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
u nas kosze byly regulowane wlasnie ostatnio takim pretem co sie kreci i tablica sie reguluje;) w sumie duzo roznicy nie bylo...jeden byl na 302 a drugi 305;) teraz obydwa idealne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Ja jutro się wszystkiego dowiem :P. Hadzbe, kiedy jakiś filmik?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie mialem poprostu jak...ja mieszkam teraz na mieszkaniu w rzeszowie a dom mam w blazowej:) ale jak jade ze znajomymi na trening do blazowej nie wstepuje do domu bo nie mam czasu;/ a tam jest cyfrowka;) sklepie wam cos wkoncu to napewno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenujmy razem!-wyskok

Następny temat

Koszykówka, pytanie odnośnie rozpoczęcia kwart.

WHEY premium