Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Pytanie do ekspertów:
wstaję o 6 i nie mam czasu żeby zjeść porządne śniadanie. Czy lepiej jest:
1) wypić WPC po wstaniu i zjeść śniadanie (płatki, jogurt naturalny, orzechy włoskie, garść rodzynek) o zwykłej porze (czyli 8, w pracy)
2) poczekać do tej 8 i zjeść wszystko razem
Chodzi mi o to czy takie rozłożenie śniadania na 2 tury jest w jakiś sposób "gorsze" od zjedzenia wszystkiego razem. Wiem, że lepiej jeść od razu po wstaniu ale tak jak mówię - u mnie to odpada.
Szacuny
0
Napisanych postów
85
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3001
Za przeproszeniem zapytam sie Jescze Raz bo nie dostałem Odp Czyli co Tunczyk Sałatkowy Odpada Nienadaje sie po Treningu wiecej oleju?? Czy tylko w Sosie Wlasnym mam szamac ale ta cena
Szacuny
1
Napisanych postów
97
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1499
baal80 nie miałem kontaktu z WPC ostrowia, ale jak się dobrze rozpuszcza to zalej wodą 50g płatków i jak wystygnie daj 40g WPC, rozmieszaj i śniadanko jak ta lala.
Szacuny
41
Napisanych postów
1869
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6338
Baal80 tez sie dziwie ze odpada. Zrób sobie wieczorem przed spaniem koktail z tego jogurtu rodzynek i orzechow. wstaw do lodówki i rano wypij. Dzielenie takiego posiłku na 2 razy jest mniej korzystne niz zjedzenie go na raz. a przesuwanie go w czasie o 2 godziny spowalnia metabolizm.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52112
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie wiem w takim razie jak to rozwiązać.
Nie chodzi nawet o czas ale o mój rozkład posiłków w ciągu dnia...
Już od ponad pół roku jem:
8.00
11.30
15.00 (przedtreningowy)
18.00 (potreningowy czyli proste węgle+białko)
19.30 - kolacja
22.30 - przed snem (twaróg+oliwa)
i takie przełożenie śniadania na godzinę 6.15 całkowicie pomieszałoby mi dzienny układ posiłków.
Zmieniony przez - baal80 w dniu 2009-07-30 10:09:28