SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 240921

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5431
Na pewno omega-3 jest potrzebna przy redukcji:)

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20096
Czy białko pełnowartościowe stanowia tylko aminokwasy egzogenne czy zarówno aminokwasy egzo- jak i endogenne?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie do ekspertów:

wstaję o 6 i nie mam czasu żeby zjeść porządne śniadanie. Czy lepiej jest:

1) wypić WPC po wstaniu i zjeść śniadanie (płatki, jogurt naturalny, orzechy włoskie, garść rodzynek) o zwykłej porze (czyli 8, w pracy)
2) poczekać do tej 8 i zjeść wszystko razem

Chodzi mi o to czy takie rozłożenie śniadania na 2 tury jest w jakiś sposób "gorsze" od zjedzenia wszystkiego razem. Wiem, że lepiej jeść od razu po wstaniu ale tak jak mówię - u mnie to odpada.

Dzięki z góry za odp, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3001
Za przeproszeniem zapytam sie Jescze Raz bo nie dostałem Odp Czyli co Tunczyk Sałatkowy Odpada Nienadaje sie po Treningu wiecej oleju?? Czy tylko w Sosie Wlasnym mam szamac ale ta cena
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2381
po treningu bym unikał tuńczyka w oleju.


baal- wstań 15 minut wczesniej i zjedz porządne śniadanie. wieczorem się 15 minut wcześniej połóż

Zmieniony przez - SuiteE w dniu 2009-07-30 06:37:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
baal80 nie miałem kontaktu z WPC ostrowia, ale jak się dobrze rozpuszcza to zalej wodą 50g płatków i jak wystygnie daj 40g WPC, rozmieszaj i śniadanko jak ta lala.


pozdrawiam miwo
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6338
Baal80 tez sie dziwie ze odpada. Zrób sobie wieczorem przed spaniem koktail z tego jogurtu rodzynek i orzechow. wstaw do lodówki i rano wypij. Dzielenie takiego posiłku na 2 razy jest mniej korzystne niz zjedzenie go na raz. a przesuwanie go w czasie o 2 godziny spowalnia metabolizm.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem w takim razie jak to rozwiązać.

Nie chodzi nawet o czas ale o mój rozkład posiłków w ciągu dnia...
Już od ponad pół roku jem:
8.00
11.30
15.00 (przedtreningowy)
18.00 (potreningowy czyli proste węgle+białko)
19.30 - kolacja
22.30 - przed snem (twaróg+oliwa)

i takie przełożenie śniadania na godzinę 6.15 całkowicie pomieszałoby mi dzienny układ posiłków.

Zmieniony przez - baal80 w dniu 2009-07-30 10:09:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1499
Chryste dwie godziny bez śniadania? (a w sumie ok. 10 godzin bez jedzenia) Organizm zjada Twoje bicepsy - zastanów się nad tym ;)


pozdrawiam miwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2381
godzina 6-9-12 odpada? lepiej zjedz sniadnie po przebudzeniu a o 8 wypij wpc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

electro
Polecane artykuły