SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288020

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
https://www.sfd.pl/FULL_BODY_WORKOUT_-_RZEŹBA_by_kolos_do_krytyki-t319745.html
sproboj tego i dostosuj sie do rad Don Garcia

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 974
Ok. Dzieki. Popracuje nad jakims planem. Tylko jak by to mogło wyglądac dla 4 dni w ciągu tygodnia tez wszystkie partie na jednym treningu? coś czarno to widze np poniedziałek, wtorek czwrtek piątek?

biegać, skakać, latać, pływać...
...w tańcu, w ruchu wypoczywać!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3103
Sprawa rozchodzi sie o biceps:

1.Czy warto cwiczyc go do wykonczenia sily na danym treningu?

tzn takim ciezarem, zeby w ostatniej serii nie zrobic zalozonej liczby powtorzen?

2.warto robic progresje w kazdym cwiczeniu na biceps? czy np sa jakies w ktorych warto,a w ktorych nie warto?

dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7813
Mam pytanie.

Wyciskanie klasyczne 40%/10,10 60%/5 80%/5x4

Czy ten trening byl by dobry na poprawe wyniku w wyciskaniu?
Nie wiem ile razy w tyg. to bym mogl robic. Dodam ze trenuje pchniecie kula i mam dosc wyczerpujace trening codziennie. A i czy poprawil bym tez dynamike na tym "planie".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7813
refresh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 182
W większości ćwiczeń wykonuje po 8 powtórzeń, a po ile powinno wykonywać sie na łydki i przedraniona też po 8 czy więcej???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15314
Generalnie od 15 do 25. Czasami nawet do 50.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
czy mozna robic lekkie aeroby (z 25-35 minut) w dni treningowe kilka godzin po treningu silowym?? Nie piszcie mi ze najlepiej od razu po treningu bo to wiem

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
masz unoszenie w opadzie wiec zamiast unoszenia bokiem dałbym wyciskanie sztangi z tylu na mnie dobrze dziala chociaz na ten temat zdania są podzielone.
I od razu moje pytanie
wlasnie zmienilem plan i biceps z tricepsem robie na jednym treningu otoon:
WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU: 3x 10
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI (Z "SUPINACJĄ" NADGARSTKA): 3x 10

PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA: 3x 12
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT "MŁOTKOWY"):3x 10

POMPKI W PODPORZE TYŁEM: 3x 12-14
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO: 3x 10

tylko tak sie zastanawiam jak robic przerwy ? co 2 min po kazdym cwiczeniu i tak do konca czy 4 min włączyc co 2-3 cwiczenia ?
nie rob ie superesri

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

electro
Polecane artykuły