SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 779228

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
2009680 napisz do tego glaba...on swoje zycie poswiecil glosnikom...

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5555
Koniu czyli mówisz, że cykl dobry?

a jakie białko polecisz?tylko w miare tanie

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
ja osobiscie zamiast bcaa bym zma i omege kupil...a na bialkach to ja sie nie znam...ja bym ostrowie bral

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
imo dieta rox potem stacki/mono rox
bcaa bym sobie darowal, bialko tylko do uzupelnienia diety bialkiem ale czy napewno musisz to robic?
no i tak jak koniu zma-apteczne roxx i omega3
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
a wracajac do tematu - z Koniem sie dobrze dynks wali wiec jak dla mnie to moze zostac :P
__________________

myslalem ze na plecy ***ne jak to przeczytalem

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
ja bialka przybytek mam...zawsze mi kolo kg cyca na dzien wychodzi + twaróg + tunczyk albo jakies jajka na boczku

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5555
no właśnie białko chce sobie w diecie uzupełnić...
bcaa narazie stosuje i może mi jeszcze troche zostanie
nad omega-3 myśle więc chyba się skusze jak tak zachwalacie...duża różnica cenowa zma aptecznego a nie ? apteczne pamietam ze za 12 zl sobie skompletowalem. A właśnie jak stosuje preparat multiwitaminowy gdzie jest sporo witaminy B to się boje troche zma żeby hiperwitaminozy nie było :P

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
ja jem 4 kapsy witamin 2 rano i 2 po treningu i jakos nie mam zadnych skutków ubocznych od nadmairu wiec nie buj sie

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30962
Koniu dziex za namiary na tego kolesia, sog nie wejdzie, ale zaglosowalem na twoj blog

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5555
heheh no to dobrze uspokoiłeś mnie ;]

to co z tym białkiem ? :D

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

electro
Polecane artykuły