SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892658

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16717
lubie 2 paca

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
nei no bede za jakies 3-4 tygodnie w wawie to by trzeba zrobic maly zlot gainera

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
to ty nieźle z planami w przyszłosć wybiegasz ja nei wiem gdzie jutro bede a co dopiero za miesiąc

ps nei miałeś gdzie iśćtylko do loko ?? tyle klubów w wawie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
tylko w loko bylem...a tyle klubow....jak wszedlem tam to juz po pol godzinie nie mialem sily isc dalej

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16717
a może zlot w poznaniu ?
ja i zawodny mamy blisko

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
jak trafiłes do loko ? z kimśznajomym z wawy ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
toc prosto jest...nawet kolo prostej
a tak na serio z bratem ciotecznym sie wbilismy

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
a brat to preferuje "okrągłe" imprezy ? bo jak do loko cie zabrałto cyba tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
ja preferuje i tam chcialem ja isc...a czego sie nie robi dla rodziny. nawet kuleczki mocy sie je

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
no t o w takim wypadku to dobra dyska dla ciebie dużo znajomych po fachu i nieźle panny wygrzane a ja myslałem żę ty sportowiec pełną gębą

pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

electro
Polecane artykuły