SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
fajne też dawałem foty swojego pare dni temu

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
duda ma najlepszego takiego wielkiego

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jakiego ma?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
nie widziałes fot?? kiedys dawał taki moze z 20 cm wysokosci

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
hmm nie pamiętam....

Jak tam dieta?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
ładnie sie od jajecznicy uzalezniłem codziennie musze na sniadanie
wczoraj na obiad sobie piers z kurczaka zrobiłem tylko ze mi sie ryz rozgotował i nie był zbyt dobry, a i do twarogu juz tez sie przyzwyczajam

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
****a ale się w****iłem!!!

Przed chwilą znalazłem w skrzynce karteczke że na poczcie czeka na mnie paczka, cały dzień wczoraj byłem i ni****a że przegapiłem qrrr
musze iść na pocztę

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dobry:*



Dzis plecki jechalem i w przedostatniej serii w MC (cos ponad 100kg) tak mnie zmulio ze myslalem ze bede zygal:/ zakrecilo mi sie w glowie nawet:/ ale trenig dokonczylem z tym ze po ostantiej serii ledwo do domu doszedlem, zapodalem od razu carbo i mono i jakos lepiej juz jest


A teraz wypije gaierka i spadam sie Agatkowac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
oooo zawodny widze , ze koziol3k powrocil

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412


macie moja fote, przed rozpoczęciem przygody z siłka fota robiona jakos w lipcu 2003

wymiary miejwiecej takie:
wzrost 173
waga 58-60
bic ze 28
klatka kolo 90
pas 70 pare
udo 48
łydka 37

wiec jak widac, idzie duzo zrobic bez koksu jak sie chce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium