SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
****a a mi zaczyna odp*****lac - przed chwila tanczylem

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
masz neta masz juz kase na abona zarobiona wiec spamuj do woli a potanczyc zdarza siee kazdemu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ta i znowu tanczylem a tak w ogole to mam ochote na jakies ruchansko ehh musze se znalezc jakas kobite

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


rondell masz mnie ja ten na gorze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
skończyłem ***łem sobie 2 obwody 12 ćwiczęń 20 kg obciązenia tak na luzaka żem ***ł kocham moje żyłki na prawej łapie i na lewej jak beda takie jak na prawej teżebde je kochał ide sie ****a umyći ogolić w ****u a pote mw******le ryżz warzywami pozdro 1458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


no wiesz?? ja tam wole jakas szczuplutka niebieskooka blondyneczke

Zmieniony przez - rondell w dniu 2005-04-19 13:14:02

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
zawodny to pedał !!


nie zdąże ryżu wszamać ***ana praca

fajna akcja bo po masówce miałem 2 tygodnie regeneracvji a potem 3 tygodnie nic nierobienia i teraz po pompce fajnie wszystko wygląda jak po skońzonej masie , bo tak to zauważyłem żę dużo mi zleciał szczególnie z góry cycków a teraz łapka bareczki w miare w miare jade jak pisałem bez kitu

co o tym myslicice -->
pon ACT
wtorek muay thai
środa ACT
czwratek muay thai
piątek ACT
sobota muay thai
niedziela wolne
dieta nothing special bez liczenia kalorii , orientacyjnie jak na masie jadłem bede jadł może nie 6 posiłków i tylko 4 bez tuny na noc i 2 obiadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
yo yo yo bydło !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
o Baha najpierw Tribal teraz ty JOŁ

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
siema kurde ojciec


wiedziałem ze wpadniesz jak usłyszysz coś o spamie i ******lniku hrhrhr


wyp*****lam pogadać z szefową żeby robote dała https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/31.gif[/img]  tylko sie wypachnie szkoda że pompa troche spadła hhrhr nara parówki zawodny miałeś all day na sfd siedzieć i co robisz pewnie sie pałujesz gdzieś w kącie bo z dupą jutro dopeiro sie widzieć będziesz tylko sie wypachnie szkoda że pompa troche spadła hhrhr nara parówki zawodny miałeś all day na sfd siedzieć i co robisz pewnie sie pałujesz gdzieś w kącie bo z dupą jutro dopeiro sie widzieć będziesz tylko sie wypachnie szkoda że pompa troche spadła hhrhr nara parówki zawodny miałeś all day na sfd siedzieć i co robisz pewnie sie pałujesz gdzieś w kącie bo z dupą jutro dopeiro sie widzieć będziesz [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium